مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت تحصیلی کانادا

مهاحرت به کانادا ۲۰۱۸

مهاجرت به کانادا ۲۰۱۷

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت کانادا

شاید شما هم قصد مهاجرت به کانادا رو داشته باشید و دراین مورد بخواهید اطلاعاتی را کسب کنید. با توجه به قوانین مختلف هر کشوری ، برای مهاجرت باید با قوانین آن کشور اگاهی کامل داشت تا در امر سفر و مهاجرت به مشکل بر نخورد . ما در این سایت به شما درباره مهاجرت به کانادا و روش های مهاجرتی به اروزپا و آمریکا اطلاعاتی ارایه خواهیم داد تا کمتر دچار سختی های مهاجرتی شوید زیرا که اعتقادا داریم مهاجرتی اگاهانه مهمترین دلیل ماجران موفق  می باشد .

آمار مهاجرت به کانادا :

 

براساس گزارش سازمان ملل، تا سال ۲۰۱۵ بیش از ۷میلیون نفر به کانادا مهاجرت کرده‌اند و این یعنی ۲۱درصد جمعیت کل کانادا را مهاجران تشکیل می‌دهند؛ آماری که کانادا را به هشتمین کشور مهاجرپذیر دنیا تا این زمان تبدیل کرده‌است. در واقع مهاجرت به کانادا یکی از گزینه‌های جذاب برای کسانی است که قصد بهبود شرایط کار و زندگی خود را (از طریق مهاجرت) دارند. در این سایت درباره مهاجرت به کانادا و مسائل مرتبط با آن خواهیم نوشت.

۲۱,۹ درصد از کانادایی ها مهاجر هستند، این در حالی ست که در سال ۱۹۲۱، تعداد مهاجران ۲۲,۳ درصد و در سال ۲۰۰۶، ۱۹,۸ درصد بوده است. محققان پیش بینی کرده اند که تا سال ۲۰۳۶، تعداد مهاجران بیش از ۳۰ درصد جمعیت کل کانادا خواهد بود.

تعداد زیادی از مهاجران به سمت استان های غربی کانادا یعنی آلبرتا، منیتوبا، ساسکچوان رفته اند، ۳۹ درصد مهاجران استان انتاریو را برای زندگی انتخاب کرده اند، به طوری که تورنتو و شهرهای اطراف آن با رشد قابل توجهی تنوع فرهنگی روبرو شده اند.

بر اساس گزارش آماری سالانه اداره آمار کانادا، ۵ / ۵۱ % از کانادایی هایی که در شهر تورنتو زندگی می کنند و خود را از جامعه اقلیت مشهود visible minority می دانند که البته این میزان به نسبت سال ۲۰۱۱ با افزایش مواجهه شده است.

از نتایج دیگر این مطالعه آماری این است که حدود ۲۲ % از کانادایی ها بیرون از این کشور به دنیا آمده اند و ۱,۲ میلیون نفر از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ به کانادا مهاجرت کرده اند.

در  سالهای پیش اغلب کسانی که به کشور کانادا مهاجرت می کردند ،از روش مهاجرت نیروی کار ماهر یا به عبارت دیگر متخصصین Federal Skilled Worker Class اقدام می کردند؛ این در حالی است که روش های مهاجرت به کشور کانادا بسیار متنوع است. از سوی دیگر با توجه به محدودیت های متعددی که برای مهاجران در نظر گرفته شده است، بسیاری از متقاضیان به روش های دیگر مهاجرتی روی آورده اند

روشهای مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت به کبک  :  کبک یکی از بزرگترین استانهای مهاجرپذیر کانادا است که اغلب فرانسوی زبان هستند و با توجه به فاکتورهای زیر می شود به ابن استان مهاجرت کرد :
 سرمایه گذاری
 برنامه کار آفرینی
 نیروی متخصص استان کبک
 سرمایه گذاری کبک ۲۰۱۷

اقامت در کانادا :

در قسمت اقامت در کانادا شما به مفاهیم گرین کارت کانادا ، اقامت کوتاه کانادا ، اقامت بلند مدت کانادا و سوالی با این مضمون بیشتر آشنا خواهید شد.

 • فواید و منافع اقامت در کانادا چیست ؟
  از چه طریقی می توان اقامت کانادا را اخذ کرد ؟
  ایا اقامت کانادا همان اخذ تابعیت کانادا است؟
  اسکیل ورکر کانادا چیست؟
  شرایط اقامت در کانادا ؟
 •  خیلی از موکلین عزیز ما در خصوص اقامت در کانادا از ما سوال می پرسند شما می توانید در بخش اقامت در کاناد با این سوالات اشنا شوید و تا حدودی اطلاعات خوبی در این زمینه کسب کنید. منتظر نکمیل این قسمت سایت باشید.

 راههای مهاجرت به کانادا

در این مقاله که بزودی منشر خواهد شد شما با راهای مهاجرت به کانادا اشنا خواهید شد و  به سوالات اینچننی که در زیر کرده اید پاسخ خواهید گرفت:

• ایا به دنبال وکیل مهاجرتی برای کانادا هستید؟

آیا در خصوص راههای مهاجرت به کانادا سوالاتی دارید؟

آیا سوالتان این است که وکیل مهاجرتی مقتدری در ایران برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؟

میخواهید با دفتر معتبری در خصوص راههای مهاجرت به کانادا مشاوره کنید؟

شما میتوانید با موسسه ما تماس گرفته و سوالات حقوقی خود را در خصوص راههای مهاجرت به کانادا بپرسید

. موسسه ما پاسخگوی شما در باب تمامی مسائل مربوط به راههای مهاجرت به کانادا می باشد.

در ذیل در باب راههای مهاجرت به کانادا و مسائل آن نکات مهمی را به عرض شما میرسانیم.

خوانندگان محترم لطفا دقت بفرمایید مهاجرت به کانادا از طرق مختلف اتفاق میافتد.

اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق ازدواج

اگر متقاضی اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق ازدواج هستید ، این مقاله اطلاعات مورد نیاز در خصوص اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق ازدواج را پیش روی شما قرار خواهد داد و تلاش شده است در این مقاله تماماً شرایط و قوانین بین المللی اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق ازدواج را بررسی نمائیم . امروزه افراد زیادی کشورکانادا را برای مهاجرت خود انتخاب می نمایند . آیا با قوانین  کشور کانادا آشنایی دارید؟ آیا می دانید برای مهاجرت به کانادا از چه راههایی می توان اقدام کرد ؟ در مورد شرایط مورد نیاز جهت اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق ازدواج اطلاعی دارید؟ به علاوه مشاوران مجرب و متخصص موسسه ما  امروزه آماده ارائه ی راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما در خصوص اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق ازدواج خواهند بود .

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

بطور کلی سرمایه گذار بایستی دارای سه شرط زیرباشد:

 1. دارای حد اقل ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا دارائی خالص. این دارائی میتواند شامل زمین و منزل و اشیا دیگر باشد. توجه داشته باشید که هیچ لزوم یا اجباری برای آوردن این دارائی به کانادا نیست و این بستگی به تصمیم سرمایه گذار دارد.

این دارائی میتواند در مورد دولت فدرال کلا متعلق به همسر باشد و در مورد ایالت کوبک قسمتی از آن متعلق به همسر و یا حتی میشود بعنوان هدیه به سرمایه گذار داده شده باشد البته بشرط اینکه شش ماه از تاریخ آن گذشته باشد.

 1. دارای تجربه مدیریت بمدت دوسال ظرف پنج سال گذشته. سرمایه گذار میتواند صاحب موسسه تولیدی یا خدماتی باشد و بتواند دفاتر سود و زیان و مالیاتی ومدارک افراد مستخدم خود را عرضه کند.

یا اینکه مدیر شرکت یا سازمانی و یا قسمتی از یک شرکت یا موسسه ای را با حداقل دو نفر کارمند تمام وقت بعهده داشته باشد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق اخذ اقامت کانادا روش اسکیل ورکر

راه دیگر برای اخذ اقامت در کانادا اخذ اقامت از طریق اسکیل ورکر است . اسکیل ورکر کانادا چیست؟

واز چه طریقی اخذ می گردد .؟در واقع یکی از شایعترین روش های اخذ اقامت در کانادا از طریق اسکیل ورکر می باشد .اسکیل ورکر به مفهوم این است که شما تخصصی دارید که بر اساس ان به امتیازی می رسید که می تواند به کشور کانادا مهاجرت کنید .ما در این وب سایت در خصوص اسکیل ورکر توضیحات کامل داده ایم . اما نکته اصلی این است که معمولا روش اسکیل ورکر مدت زمانی را برای اخذ ویزا نیاز دارد در این روش شما وارد کانادا می شوید یک ویزای بلند مدت به شما اعطا می شود که در کانادا کار پیدا می کنید .وقتی در کانادا و یک سری شرایط را باید احراز نمایید با احراز ان شرایط اقامت در کانادا به شما اعطا می گردد و البته پس از طی دورانی و یک مدت زمان مشخص از اقامت دائم با احراز شرایط دیگر می توان تابعیت کانادا هم را از طریق اسکیل ورکر بدست اورد.

مهاجرت به کانادا ۲۰۱۷

 در سال ۲۰۱۷ از تب و تاب خاصی برخوردار بود. بخصوص وقتی رییس جمهور اقای ترامپ قوانین سختگیرانه تری را برای مهاجرت به آمریکا  تعیین کرد و دیوار کشی هایی را انجام داد . و با توجه به خروج بسیاری از این مهاجران که شامل قوانین ترامپی می شدند مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۷ از اهمیت خاصی برخوردار شد.

در این بخش با سوالات شما در رابطه با مهاجرت به کانادا ۲۰۱۷  می پردازیم و شما را با روشهای مهاجرت به کانادا بیشتر اشنا می کنیم . مهاجرت به کانادا با ما ، با ما بیشتر همراه شوید :

بیشتر بدانید

 

مهاحرت به کانادا ۲۰۱۸

مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ از سرتاسر جهان طبق پیش بینی های و تحلیل های آماری به بیش از یک میلیون نفر خواهد رسید؟ داستان مهاحرات به کانادا ۲۰۱۸ ایا تغییراتی خواهد کرد؟ یعنی دو ماهه آخر سال ۱۳۹۷ و نیمی بیشتر از سال ۱۳۹۸ در ایران چگونه خواهد بود؟ از مراحل امتیازبندی مهاجرت به کانادا چیزی می دانید؟

 

اخبار مهاجرت به کانادا

طبق آخرين آمار بيش از بيست درصد كانادايي ها، خارج از كانادا متولد شده اند. http://glbn.ca/CivP03

مهاحرت به کانادا

اين لينك توضيحات براي دوستاني كه مايل به اقامت دائم در كبك از طريق تحصيل هستند:
www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/immigrate-settle/students/stay-quebec/index.html

 

افزايش حداقل دستمزد عمومي:

در حال حاضر حداقل حقوق در انتاريو ١١.٦٠$ در ساعت هست.
طبق قانون جديدي كه نخست وزير انتاريو و مجلس استاني تصويب كردند، از اول ژانويه ٢٠١٨ حداقل حقوق به ١٤$ در ساعت و از اول ژانويه ي ٢٠١٩ به ١٥$ در ساعت افزايش پيدا ميكنه.
بسياري از كارفرماها به اين افزايش دستمزد اعتراض كردند و ادعا كردند بخاطر افزايش حقوق، تعداد كارمندان و كارگران خود رو كم كنند و قيمت اجناس و خدمات خود رو بالا ببرند.
به نظر شما آيا اين افزايش حقوق بصورت كلي در اجتماع مثبت است يا منفي؟
Minimum wage increase
How we’re increasing the minimum wage and what it means for you.

سازمان آمار كانادا: نرخ بيكاري به پايين ترين سطح خود از سال ٢٠٠٨ رسيده است.

https://www.theglobeandmail.com/report-on-business/economy/economy-adds-79500-jobs-unemployment-rate-falls-to-lowest-since-2008/article37163553/
Canada’s jobless rate hits lowest since 2008 as hiring spikes
Statistics Canada said the country’s jobless rate fell to 5.9 per cent in November as job creation blew past economists’ forecasts

اقامت دائم در كبك از طريق تحصيل

اين لينك توضيحات براي دوستاني كه مايل به اقامت دائم در كبك از طريق تحصيل هستند:
www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/immigrate-settle/students/stay-quebec/index.html

دانشگاه‌های برتر اروپایی حوزه‌ی اقدام، برای رشته‌ی #برق_الترونیک
بر اساس رتبه‌بندی QS در سال ۲۰۱۸

Germany
۱- Technical University of Munich
۲- Karlsruhe Institute of Technology
۳- RWTH Aachen University
۴- TU Berlin
۵- Technische Universitat Darmstadt
۶- Technische Universitat Dresden

Italy
۱- Politecnico di Milano
۲- Politecnico de Torino
۳- Sapiebza University of Rome
۴- University of Bolonga

Spain
۱- Politecnica de Madrid
۲- Universitat Politecnica de Catalunya

Portugal
۱- University of Lisbon

سوالات شما در رابطه با گرفتن ویزای کاری کانادا

سوال: ببخشید اگه تو ایران مدرک بین المللی آرایشگری رو بگیرم و ویزای کاری کانادا رو بگیرم آیا توی کانادا تضمینی برام کار هست ؟

پاسخ: خیر، هیچ مدرکی تضمین کار شما نیست و برای هر کاری نیاز به تلاش و کوشش هست. رشته آرایشگری یکی از کم تخصص ترین کارها در کاناداست.

سوال: شرایط گرفتن ویزای کار چطوره؟

پاسخ: در سایت اداره مهاجرت کانادا پیدا کنید:

http://www.cic.gc.ca/english/work/index.asp

سوال: گرفتن ویزای کاری چقدر طول میکشه؟

جواب: این زمان متغیر هست و میتونید در وبسایت اداره مهاجرت پیدا کنید:

http://www.cic.gc.ca/english/information/times/index.asp

 

کسی اطلاع از ساعت کاری سفارت کانادا تو ارمنستان داره .میخوام بدونم تا چه تاریخی قبل سال نو کار انگشت نگاری انجام میدن

به سايتشون مراجعه كنيد

www.vfsglobal.ca/Canada/Armenia/english/

Canada Visa Information In Armenia – Home Page

Welcome to the website of the Canada visa application centre (CVAC) in Armenia.

 سوال :
Hamed, [۱۸.۰۱.۱۸ ۱۹:۱۵]
سلام به همه
ببخشید من یه سوال داشتم ، اگر کسی اصلاعات دقیق داره ممنون میشم ..
سوال خلاصه و واضح اینطور میشه : اگر زمانی من برای یه کورس از رشته های مهندسی مکانیک مثلا تست های غیر مخرب جوش اپلای کنم و بتونم دعوت نامه بگیرم .. بعد از این کورس تو همونجا میتونم اقدام کنم برای اقامت ؟ ایا اصلا تاثیر داره … این راه شدنی هست ..
منظور از کورس .. مستر یا پی اچ دی نیست ..
مثل کورس زبان .. میشه همچنین کارایی کرد ؟ یا بعد از پایان کورس باید برگشت یا غیر قانونی اقدام کرد که در الویت نیست ..
اگر میشه .. کسی هست که از کورس  تست های غیر مخرب جوش در کانادا اظلاعات داشته باشه
ازونجایی که کانادا حتی مدرک ASNT   رو هم قبول نداره
با سپاس
کانادا برای کورس های زیر شش ماه ویزا نمیده، حالا میخواد زبان باشه یا هر چیز دیگه ای، شما میتونین با ویزای توریستی تشریف بیارین و دوره رو بگذرونین ولی باهاش نمیتونین کار کنین، میتونین تقاضای ویزای کار کنین یا راه های اقامتی ولی این دو مقوله ارتباطی با هم ندارن، فقط شانس پرونده شما رو بالا میبره وهیچ الزامی رو ایجاد نمیکنه
سلام من  فارق التحصیل مهندسی برق قدرت هستم.توی زمینه برق روی دو ثبت اختراع دارم کار میکنم که یکیش داخلی و یکیش در سطح بین المللی هستش
[In reply to Mohsen]
سلام
قطعا اساتید دانشگاهی هر کشوری با اساتید کشورهای دیگه در ارتباط هستند،پیشنهاد میشه از اساتیدتان بخواهید که به شما کمک کنند و یا میتوانید از طریق سایت دانشگاه های کانادایی یا آمریکایی بوسیله ایمیل با اساتید مربوطه موضوع طرح تان را مطرح کنید و مشاوره بخواهید.
تصاویری از کانادا
مهاجرت به کانادا

Layers of snow and some very cold water in Banff National Park.

 

سوال: آیا داشتن وکیل برای گرفتن ویزای تحصیلی الزامیست؟

پاسخ: به هیچ وجه. توصیه ی من اینه که شما سایت اداره مهاجرت رو کاملا بخونید (حتی با صرف منابع مالی) و بعد تصمیم بگیرید که خودتون اقدام کنید یا با داشتن اطلاعات جامع و کامل از یک وکیل (مشاور) مهاجرت کمک بگیرید و بتونید بصورت دقیق بر مراحل و اقدامات وکیلتون نظارت کنید.

askatchewan PNP starts 2018 accepting 400 new applications under the Saskatchewan’s ISW Express Entry sub-category during yesterday and today. Since this sub-category opens without prior notice - should you be interested in it - get prepared and stay tuned!

immigrationtocanada

امتیازبندی مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸

سیستم امتیازبندی کانادا در سال جدید به چه نحویست؟

چه آیتمی بیشترین امتیاز را به خود اختصاص میدهد؟

امتیازات و ورود به کانادا از طریق امتیازدهی در چند مرحله صورت میگیرد؟

چه شهرهای در امتیازبندی جدید کانادا موجود است؟

شروط اصلی و ویژگی های اصلی فرد چه باید باشد؟

در سال ۲۰۱۸ ایا نسبت به ۲۰۱۷ امتیازبندی مهاجرت به کانادا تغییر داشته است؟

نقش وکیل در چینش امتیازبندی کانادا چه مقدار است؟

نزدیکترین کشور که امتیازبندی مشابه دارد کدام کشور است؟

امتیازهای فرعی مهاجرت به کانادا کدام است؟

آیا حضورنزدیکان در کانادا برای فرد امتیاز محسوب میشود؟

بزرگترین دغدغه مهاجرت به کانادا از طریق امتیازبندی استانی و ورود سریع چیست؟

Do you have a higher education diploma, work and can you confirm your professional experience with documents? Do you know English / French or both languages at once? Would you like to move abroad or just stay there for a while?

Professional Immigration to Canada.

مهاجرت حرفه ای به کانادا


آیا دیپلم تحصیلات عالی دارید، کار کنید و می توانید تجربه حرفه ای خود را با اسناد خود تایید کنید؟ آیا به زبان انگلیس / فرانسوی یا هر دو زبان در یک زمان می دانید؟ آیا می خواهید به خارج از کشور بروید یا فقط برای مدتی در آنجا بمانید؟

اخبار زندگی در کانادا :

امروز هواي تورنتو ٤- تا ١١- بود كه در شب با وجود باد در حدود ٢٠- درجه سانتيگراد احساس ميشود.
به دستور مسئول بهداشت تورنتو پناهگاه هاي افراد بي خانمان تخت هاي بيشتري براي اين افراد تهيه ميكنند.برف و بوران امسال نسبتا دير شروع شد. اون كه از ديروز كه استخون ادم از سرما يخ ميزد، اينم از امروز كه برف چشم آدم رو كور ميكنه. سرما، برف و يخبندان يه قسمت لاينفك زندگي در كاناداست.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

شغل یعنی داشتن مهارتی که برای شما درامد زایی می کند. هر کسی در هر جای این دنیا بخواهد روزگار خویش را سپری کند و زندگی خوبی داشته باشد لازم است مهارتی را بصورت کامل داشته باشد و از آن بتواند درامد کسب کند .کانادا هم کشوری است مهاجرپذیر که در آن تمام مهاجران برای زندگی بهتر در رقابتی اجتماعی دنبال بهترین ها هستند و شما اگر دارای چند مهارت کامل باشید بهتر می توانید زندگی کنید . مهاجرت به کانادا از طریق شغل تداعی گر پرسسشهایی است که می تواند در این راستا به شما کمک کند تا یکی از راه و روشهای مهاجرت به کانادا یعنی مهاجرت به کانادا از طریق کار را مورد بررسی بیشتری قرار دهید

كشور كانادا با داشتن بيش از يك ميليون درياچه، بركه و رودخانه بزرگ ترين منبع آب شيرين دنيا به حساب مياد.

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

✈ مهاجرت به کانادا :

💠شرایط لازم برای سرمایه گذاری کبک(در حال حاضر فقط استان كبك پرونده مهاجرت از طريق سرمایه گذاری را قبول ميكند) :
۱٫ داشتن دارایی های خالص به ارزش ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا
۲٫ حداقل تجربه مدیریت به مدت ۲ سال در ۵ سال گذشته
۳٫ سرمایه گذاری به ارزش ۲۵۰ هزار دلار کانادا

💠 شرایط لازم برای کارآفرینی استان ساسکاچوان:
۱٫ داشتن دارایی به ارزش ۵۰۰,۰۰۰ دلار کانادا
۲٫ حداقل ۳ سال سابقه مدیریت در ده سال گذشته
۳٫ شخص قادر به ایجاد کار و تجارت در ساسکاچوان حداقل به ارزش ۲۰۰ هزار دلار کانادا باشد. این مبلغ در شهرهای ساسکتون و رجینا،حداقل ۳۰۰ هزار دلار کانادا می باشد.

درامد شغلی در کانادا

داشتن درامد در هر جای دنیا یکی از ملزومات زندگی اسوده و سعادتمند می باشد . حال چه ایران زندگی می کنید چه کانادا. اما این امر برای کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند یک امر حیاتی است.

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

تخصص کاری چه نقشی در مهاجرت به کانادا دارد؟آیا تخصص کاری باید با رشته ی دانشگاهی نیز مرتبط باشد؟چه سابقه ای برای ثابت کردن تخصص کاری لازم است؟لیست مشاغلی که برای نیروهای متخصص جهت اخذ اقامت یا مهاجرت به کانادا از طریق تخصص لازم است کدام مشاغل میباشد؟

كانادا به همه مشاغل نياز داره و به همه امكان كار خوبي ميده.
يك كارگر يا صندوقدار فروشگاه هم فرصتهاي كاري زيادي دارند و به ميزان توانايي خودشون حقوق نسبتا مناسبي ميگيرن.
البته امكان جابجايي، رشد، تغيير و تكميل هم براي همه فراهم هست.

وبسايت زير پروفايل مشاغل مختلف رو شامل ميشه و اطلاعات دقيق و صريحي رو ارائه ميده:
اينجا اطلاعات از طريق دولت فدرال ارائه شده:
هر وبسايت و منبعي معتبر و موثق نيست.
دقيق ترين اطلاعات رو ميشه بصورت معمول از وبسايتهاي وابسته به دولت كانادا دريافت كرد.
Welcome to the National Occupational Classification 2016
The National Occupational Classification (NOC) is a tool used daily by thousands of people to understand the jobs found throughout Canada’s labour market.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

یکی دیگر از روشهای مهاجرت کانادا ، استفاده از پناهندگی است که خود شرایط خاص و ویژه ای دارد . چه بسیاری از مهاجران هستند که با دانش ناکافی و مدارک ناکارآمد در کمپهای مهاجرتی سردرگردانند در صورتی که اگر با اگاهی کامل اقدام می کردند یا نمی کردند ، شرایط بهتری داشتند. اما برای آنکه با شرایط مهاجرتی از طریق پناهندگی به خاک کانادا آشنا شویم باید بتوانیم سوالهایی را در آنالیز و به جواب درست و محتمل برسیم .سوالاتی نظیر : پناهنده کیست؟ انواع پناهنگی کدام است؟ آیا کانادا کشوری است که عضو کنوانسیون پناهندگی ها باشد؟ خدماتی که کانادا به یک پناهنده میدهد کدام است؟در سال چند نفر درخواست پناهندگی میکنند در کانادا؟چند درصد از متقاضیان موفق به اخذ پناهندگی میشوند؟ آیا فرد پس از پناهنده شدن میتواند به کشور خود بازگردد؟ آیا فرد میتواند همراه با خانواده اعلام پناهندگی کند؟

۷دلیل اصلی ریجکت ویزای توریستی کانادا:
۱٫ نداشتن بودجه کافی برای پرداخت هزینه های سفر
۲٫ ضعیف بودن شرایط مالی فرد دعوت کننده شما
۳٫ هدف از سفر برای آفیسر قانع کننده نباشد و او بر این عقیده باشد که شما قصد اقامت بلند مدت در کانادا را دارید
۴٫ سابقه سفرهای قبلی شما
۵٫ نداشتن برنامه درست و مشخص برای سفر
۶٫ عدم ارسال درست و کامل مدارک و فرم ها
۷٫ پیوند های شما با کشور مبدا

سریع ترین روش مهاجرت کانادا

سریع ترین روش مهاجرت کانادا بهترین روش می باشد؟آسان ترین روش مهاجرت کانادا کدامند؟ یا بنوعی دیگر ایا فکر می کنید بهترین روش مهاجرت کانادا سریع ترین انهاست؟ سریع ترین روش های مهاجرتی کانادا کدامند؟ جواب دادن به این سوال به شرایط مهاجر کانادا وابسته خواهد بود . باید سرایط مهاجر با سیستهای ورد سریع و اسان کانادا مورد بررسی قرار گیرد و سنجیده شود تا سریع ترین روش بنا بر شزایط مهاجر مشخص و تعیین شود .

 

 

شرایط مجوز کار برای همسر دانشجو در کانادا
درباره شرایط مهاجرت تحصیلی کانادا توصحات لارم داده شده در این سایت . اما برای بک یکی دانشجوی متاهل در کانادا قوانینی هست که به زندگی او در کانادا کمک کند یکی از این قوانین مربوط به دانشجویانی است که تمام وقت تحصیل می کنند .

2 دیدگاه درباره مهاجرت به کانادا

 1. رشته بيمه و حسابداري اوضاع كاري اونجا چه جوريه؟

  • مهاجرت به کانادا با ما گفت:

   شته حسابداری در کانادا یکی پردرآمد ترین رشته هاست،مدرک دانشگاه هایی رو قبول میکنن که وزارت علوم تأیید کرده(تو سایت وزارت علوم نگاه کنید)
   سابقه کار تاثیر دارد
   سابقه بیمه تاثیر دارد
   بر اساس رشته تحصیلی شما در دانشگاه هم باید دوره بازآموزی رو طی کنید که ۶ الی ۱۵ ماه بستگی به توانایی های شما دارد. مقاله حسابداری درج شده در سایت رو بخونید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »