مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

مهاجرت به کانادا 2020

آخرین شرایط و الزامات مهاجرت به کانادا 2020 و روش های مربوطه از جمله مباحثی است که شما با مطالعه این مقاله با آن آشنا خواهید شد. در این مقاله کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تلاش کرده اند تا با استناد به آخرین داده ها و اطلاعات گزارشی خود اداره مهاجرت، تابعیت و پناهندگی کانادا (IRCC) شرح کاملی پیرامون شرایط و اوضاع و احوال روند مهاجرتی به کانادا در سال جدید میلادی را ارائه نمایند.

 • شرایط مهاجرت به کشور کانادا در سال 2020 به چه منوالی است؟
 • آیا سطح تمکن مالی کانادا در سال جدید نسبت به سال گذشته افزایش یافته است؟
 • انواع روش های تضمینی مهاجرت به کانادا 2020 کدامند؟
 • چه مشاغلی در سال 2020 در صدر لیست مشاغل مورد نیاز کانادا قرار دارد؟
 • معیارهای امتیازدهی سیستم اکسپرس اینترای در سال 2020 به چه صورتی میباشد؟

دولت کانادا در سال 2020 نیز اولویت مهاجرتی خود را بر پایه برنامه مهاجرتی دولت فدرال (اکسپرس اینترای) پایه گذاری کرده است و با جذب کارگران ماهر یا اسکیل ورکر به دنبال تکمیل نیازمندی های بازار کار خود می باشد. بر اساس هدفگذاری دولت جاستین ترودو نخست وزیر کانادا این کشور از طریق برنامه اکسپرس اینترای به دنبال جذب 341000 نفر مهاجر جدید در سال 2020 می باشد.

مهاجرت آسان به کانادا 2020 با اکسپرس اینترای

مهاجرت به کانادا 2020

در میان کشورها و مقاصد مهاجرتی مختلف در دنیا، مهاجرت به کانادا مخصوصا به خاطر وجود سیستم مهاجرتی منحصربفردی مثل اکسپرس اینترای (Canada Express Entry) کاملا فرآیند آسانی است. اما به شرطی که شما با شرایط و الزامات این نوع برنامه مهاجرتی نیز آشنا باشید. لازم به یادآوری است که از زمان معرفی این برنامه مهاجرتی در سال 2015 تغییرات عمده ای در اخذ ویزاهای PR کانادا حاصل شده است و روند کند و سهمیه ای صدور ویزا به فراموشی سپرده شد. این برنامه مهاجرتی سیاست مهاجرتی کانادا را کاملا دگرگون کرده و  آنرا به اولین سیستم جهانی در صدور سریع ویزا با توجه به مهارت ها و امتیازات تبدیل کرده است.

در قالب سیستم اکسپرس اینترای 2020 کانادا، متقاضیانی می توانند سریعا به ویزای اقامت دائم (PR) کانادا دست یابند که بالاترین امتیازات (بیش از 67 امتیاز) را کسب نمایند. در واقع جهت مهاجرت به کانادا تحت برنامه مذکور در سال 2020، متقاضیان بایستی شرایط ذیل را تهیه کنند تا صلاحیت درخواست ویزای اقامت دائم (PR) کانادا را کسب کنند. این شرایط عبارتند از:

 • سن: هر چه سن متقاضیان جوانتر به همان اندازه امتیاز بیشتر
 • مدرک تحصیلی: امتیاز بیشتر مربوط به مدارک دانشگاهی
 • سابقه کار: سابقه بیش از 1 سال مساوی امتیاز بیشتر
 • مهارت های زبانی: اخذ امتیاز بالا با ارائه نمرات بالای زبان
 • تطابق پذیری: امتیاز بیشتر جهت اقامت همسر در کانادا
 • پیشنهاد کار: الزامی نبوده ولی امتیاز بیشتر متعلق به دارندگان

5 روش تضمینی مهاجرت به کانادا 2020

کانادا را می توان به بهشت مهاجران خارجی تشبیه کرد. بهشتی که تمامی دسته های مهاجرتی اعم از دانشجو، کارگر، کارآفرین، سرمایه گذار و حتی پناهنده نیز می توانند از مزایا و امتیازات مهاجرت به آن استفاده نمایند. پیش بینی ها نشانگر افزایش درخواست مهاجرتی از سراسر جهان برای دریافت اقامت دائم (PR) کانادا در سال 2020 حکایت دارد. در این میان 5 روش مهاجرتی آسان و تضمینی وجود دارد که با استفاده از آن می توان روند مهاجرتی و اخذ اقامت کانادایی خود را در سال 2020 تسریع کرد:

  شرایط دسته زمان رسیدگی هزینه ویزا
برنامه ویزای اسکیل ورکر کانادا (FSWP) کسب حداقل 67 امتیاز ویزای خانوادگی 6 ماه پس از دریافت ITA یا دعوتنامه $1125.00 (دلار)
برنامه داوطلب استانی (PNP) مستلزم داوطلبی از طریق استان ویزای خانوادگی 7 ماه پس از دریافت داوطلبی
برنامه مهاجرتی کبک 50 امتیاز یا 59 امتیاز (در صورت ازدواج) ویزای خانوادگی 6 ماه پس از دریافت داوطلبی $773 CAD (دلار کانادا)
برنامه پایلوت مهاجرت آتلانتیک (AIPP) پیشنهاد شغلی از کارفرمای منطقه آتلانتیک ویزای خانوادگی 7 ماه پس از دریافت نامه پیشنهاد شغلی $1125.00 (دلار)
برنامه سرمایه گذار مهاجر کانادا سرمایه گذاری پس اندازی ویزای خانوادگی 12 تا 18 ماه $200,000 (دلار)

تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا 2020

یکی از معیارهای ارزیابی شرایط متقاضیان سال جدید جهت اخذ اقامت دائم کانادا توجه به تمکن مالی آنها است. بنا به قوانین مهاجرتی کشور کانادا تمکن لازم برای مهاجران اکسپرس اینترای سال 2020 نسبت به سال قبل افزایش یافته است. تمکن مورد نیاز امسال برای فرد متقاضی از $12,669 (دلار) به $12,960 (دلار) افزایش یافته است. شما می توانید سطوح اثبات تمکنی جدید را برای هر دو برنامه اسکیل ورکر فدرال (FSWP) و مشاغل مهارتی فدرال (FSTP) در جدول زیر مشاهده نمائید:

تعداد اعضای خانواده تمکن مالی لازم برای سال 2019 تمکن مالی لازم برای سال 2020
1 نفر $12,669 CAD (دلار کانادا) $12,960 CAD (دلار کانادا)
2 نفر $15,772 CAD (دلار) $16,135 CAD (دلار)
3 نفر $19,390 CAD (دلار) $19,836 CAD (دلار)
هر عضو خانواده اضافی $3,414 CAD (دلار) $3,492 CAD (دلار)

جالب است بدانید که در قانون مهاجرتی جدید کانادا، متقاضیان دسته سابقه کار کانادایی (CEC) نیز ملزم به اثبات تمکن مالی خود تا $12,960 (دلار) می باشند.

مشاغل موردنیاز جهت مهاجرت به کانادا 2020

پیش بینی ها از بازار کار کانادا در سال 2020 گویای این واقعیت مهم است که لیست اولویت مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 نیز دچار تغییر زیادی می شود. بر این اساس، مشاغل فناوری یا tech jobs در سال 2020 به شدت مور نیاز بازار کار این کشور بوده و کارفرمایان زیادی به دنبال این دسته از کارگران ماهر می شتابند. پس بر طبق نظر کارشناسان مهاجرتی و متخصصان اقتصادی امسال اولویت بازار کار بر روی استخدام نیروهای متخصص در این رشته ها می باشد:

 • توسعه گرها و برنامه نویس ها
 • مدیر پروژه IT
 • آنالیزور تضمین کیفیت
 • آنالیزور داده
 • آنالیزور تجارت IT
 • مهندس نرم افزار ماهر
 • مدیر شبکه
 • کارشناس پشتیبانی فنی

کمبودها در بازار کار بخش فناوری سیاستگذاران برنامه های مهاجرتی استان های بریتیش کلمبیا و اونتاریو را بر آن داشته تا تلاش های استخدامی خود را افزایش دهند. در سال 2019 برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) برنامه پایلوت فناوری خود را تا ژوئن سال 2020 تمدید کرد و در شروع همین سال، برنامه داوطلب مهاجر اونتاریو (OINP) نیز شروع به جذب متقاضیان مهاجر با سابقه کاری بالا در حوزه فناوری را استارت زد.

مهاجرت به کانادا 2020 ازطریق الحاق خانواده

همواره یکی از سوالات و دغدغه های مهم متقاضی مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم (PR) این کشور درباره شرایط و نحوه الحاق خانواده در سال 2020 می باشد. بر اساس قانون کانادا در سال جدید، شخصی که دارای اقامت دائم کانادا است و یا دارای پاسپورت کانادایی است می تواند اسپانسر همسر، فرزندان، پدر و مادر خودش یا پدر بزرگ و مادر بزرگش و یا هر عضو دیگر خانواده برای اخذ اقامت دائم کانادا باشد. این قانون صرفا تحت برنامه های اسپانسری خانواده میسر می باشد:

 • برنامه اسپانسری همسر
 • برنامه مهاجرت والدین به کانادا
 • برنامه اسپانسری فرزند یا فرزند خوانده

برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت موقتی این کشور روش های دیگری همانند کار یا تحصیل نیز وجود دارد. دانشجویان علاقه مند تحصیل در دانشگاه های معتبر کانادایی می توانند در این مورد با اخذ مشاوره های برتر کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نسبت به اخذ ویزای تحصیلی کانادا و اعزام به این کشور اقدام نمایند.

برخی از سوالات متداول

سلام و عرض ادب برای ویزای ازدواج باید ایشون از کشور کانادا برای شما اقدام کنند. در خصوص طرق دیگ مهاجرت با موسسه ما تماس بگیرید

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Comment on this FAQ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام و عرض ادب برای ویزای تحصیلی می تونید در کشورهای مثل کانادا، استرالیا، نیوزلند اقدام داشته باشید. مدارک تحصیلی پیشین و مواردی مثل جساب بانکی و سایرهم از موارد حائز اهمیت می باشند. از دیگر مزیت ها اخذ ویزا بدون مدرک زبان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه ما با شماره 02126705356 تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Comment on this FAQ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با سلام، صرفا با داشتن مدرک فنی و حرفه ای نمی توان ویزای کار کانادا را دریافت نمود و باید شرایط مورد نیاز را احراز نمود. با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید تا مشاوره رایگان را دریافت نمائید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Comment on this FAQ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با سلام و احترام اولین قدم دریافت مشاوره و انتخاب بهترین و کم هزینه ترین گزینه است با مشاورین ما صحبت نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Comment on this FAQ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با سلام و احترام برای اخذ ویزا از طریق خرید سهام این رقم کافی نمی باشد با مشاورین ما در این زمینه مشورت نمائید تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Comment on this FAQ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Load More

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Share

You may also like...

1 Response

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.