مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

بهترین شهرهای کانادا به ترتیب

بهترین شهرهای کانادا به ترتیب در این مقاله توسط کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت معرفی می شوند و متقاضیان می توانند در ادامه اطلاعات بسیار خوبی از این شهرهای پیشرفته و مدرن کسب کنند.

معروف ترین و بهترین شهرهای کانادا به ترتیب

بهترین شهرهای کانادا به ترتیب
بهترین شهرهای کانادا به ترتیب

شهرهای شناخته شده در کانادا مقصد مهاجران بی شماری می باشند که هر ساله به این کشور مهاجران می کنند تا شرایط بهتری در زمینه اشتغال، زندگی و یا تحصیل داشته باشند. از آنجا که هر شهر ویژگی منحصر به فرد خود را دارد، کانادا دارای خاصیت های مختلفی می باشد که مهاجران خارجی می توانند با نقل مکان به شهر های مختلف این کشور از آنها بهره مند شوند. کانادا مکانی عالی برای زندگی و کار است و این کشور به عنوان دومین کشور برتر در جهان بعد از کشور آلمان شناخته می شود. کانادا به دلیل پایداری و رفاه اجتماعی، تأثیر فرهنگی، كارآفرینی، ثبات اقتصادی و از همه مهمتر كیفیت زندگی بالا از بهترین مقاصد جهت اقامت و اشتغال به شمار می روند. یک مزیت زندگی در کانادا این است که در اکثر مکان ها می توان خانه ای راحت، بزرگ و مجزا با درآمد معمولی خریداری کرد.

ما به دلیل داشتن منابع عمومی سالم، قابل اعتماد و شفاف در کشور کانادا آزادی اقتصادی بیشتری از سایر کشورهای دنیا وجود دارد. بانکها و سیستمهای بانکی کانادا بسیار قوی هستند و از ده بانک برتر دنیا چهار بانک کانادایی است. در کشور کانادا نرخ بیکاری نسبتاً پایین تری از ایالات متحده به ویژه در بین کارگران جوان وجود دارد. اقتصاد کانادا چهاردهمین اقتصاد برتر در جهان است و این موضوع کانادا را به یکی از ثروتمندترین کشورها با استاندارد زندگی مرتباً بالا تبدیل کرده است. کانادا یکی از امن ترین و راحت ترین کشورهای جهان برای زندگی است. کانادا با درصد پایین جرم و محیطی پاک یکی از امن ترین، سالم ترین کشورهای جهان است. کانادا دارای منابع طبیعی فراوانی همچون سنگهای قیمتی، سوخت های فسیلی، چوب و سایر مصالح ساختمانی است. به طور کلی کانادا یک کشور بسیار ثروتمند است که به شهروندان خود نیز کمک می کند.

بهترين شهرهای كانادا برای زندگی و اقامت را هم بخوانیم.

شهر تورنتو

تورنتو مرکز مالی کشور کانادا است که دارای جمعیت گسترده ای فرهنگ ها و ملیت های مختلف است که شامل مهاجران یونانی، ایرانی، ایتالیایی و کره ای و چینی در است. تورنتو علاوه بر تمام وسایل نقلیه شهری یک شهر بزرگ به شمار می رود که از موزه ها، خریدهای عالی و سالن های تئاتر زنده تشکیل شده است. جمعیت متنوع تورنتو نشان دهنده نقش این شهر در جذب مهاجران خارجی به کشور کانادا در طول تاریخ است. اکثر ساکنین شهر تورنتو به زبان انگلیسی صحبت می کنند اما باید در نظر داشته باشید که در این شهر بیش از 150 زبان مختلف توسط ساکنین گوناگون صحبت می شود. تورنتو یک مرکز برجسته برای موسیقی، تئاتر، تولید فیلم و سریال است و دفتر مرکزی شبکه ها و رسانه های اصلی پخش ملی کانادا در این شهر واقع شده اند.

مؤسسات فرهنگی متنوع تورنتو که شامل بسیاری موزه ها و گالری ها، جشنواره ها و رویدادهای عمومی، مناطق تفریحی، اماکن تاریخی ملی و فعالیت های ورزشی است، هر ساله بیش از 43 میلیون گردشگر را به خود جلب می کند. تورنتو به خاطر داشتن آسمان خراش ها و ساختمان های بلند در دنیا شناخته شده می باشد. از لحاظ تاریخی کم بودن میزان جرم و جنایت در تورنتو باعث شده است این شهر به عنوان یکی از امن ترین شهرهای بزرگ آمریکای شمالی شناخته شود. به عنوان مثال در سال 2007، میزان قتل در تورنتو 3.3 در 100000 نفر بود. سیستم حمل و نقل عمومی اصلی تورنتو توسط کمیسیون ترانزیت تورنتو اداره می شود. شبکه اصلی حمل و نقل عمومی تورنتو سیستم مترو تورنتو است که شامل سه خط ترانزیت سریع ریلی سنگین در سطح شهر می شود.

شهر ونکوور

ونکوور جایی است که اقیانوس با کوهها ملاقات می کند. علاوه بر زیبایی طبیعی دیدنی و جذاب، این کلانشهر ساحلی بریتیش کلمیبا دارای فرصت های مختلف تجاری و اقتصادی، محیط زیبا و طبیعی جذاب و آرامش بخش است که باعث می شود آن را به یکی از محبوب ترین شهرهای کانادا برای بازدید تبدیل کند. این شهر کمتر از سه ساعت با سیاتل فاصله دارد و دارای سیستم حمل و نقل عمومی استثنایی است که می تواند بازدید کنندگان از فرودگاه بین المللی ونکوور را در حدود بیست دقیقه به مرکز شهر منتقل کند. ونکوور به دلیل داشتن کیفیت زندگی به عنوان یکی از پنج شهر برتر جهان شناخته می شود. از سال 2011 تا کنون ونکوور به عنوان متراکم ترین شهر کانادا شناخته است. ونکوور به طور مداوم به عنوان یکی از شهرهای برتر جهان برای زندگی شناخته می شود.

شهر مونترال

گرچه مونترال مانند استان کبک رسماً یک شهر فرانسوی زبان است؛ اما بسیاری از ساکنان آن به ویژه کسانی که در صنایع خرده فروشی و توریستی فعالیت دارند، به زبان انگلیسی نیز صحبت می کنند. تا دهه 1970 مونترال مرکز اقتصادی کانادا بود و هنوز میزبان بسیاری از رویداد های مهم و میزبان کنفرانس های بین المللی است. این تنها شهر کانادایی است که المپیک های تابستانی چهار ساله در آن برگزار شده است. مونترال دومین اقتصاد بزرگ در بین شهرهای کانادا بر اساس تولید ناخالص داخلی است. این شهر امروزه یک مرکز مهم تجارت، اقتصادی، صنعتی، فناوری، فرهنگی و امور مختلف جهانی است. در دهه های اخیر، این شهر به طور گسترده ای ضعیف تر از شهر تورنتو و سایر شهرهای مهم کانادا به نظر می رسید، اما اخیراً در زمینه های ذکر شده و سایر زمینه های مختلف رشد چشمگیری داشته است. مونترال توسط مجله Monocle به عنوان پایتخت فرهنگی کانادا شناخته شده است. این شهر مرکز کانادا برای تولیدات تلویزیونی به زبان فرانسوی است.

شهر مونترال کل جزیره مونترال و برخی جزایر کوچکتر اطراف را در بر می گیرد. پارک های ساحلی زیادی در سراسر جزیره و در امتداد کانال لاچین وجود دارد و لازم به ذکر است که مون رویال بر چشم انداز مونترال تاثیر زیادی دارد. 53.4% از ساکنین این شهر زبان فرانسوی را به عنوان زبان مادری خود می شناسند و انگلیسی زبانان بومی 15.1% از جمعیت شهر را تشکیل می دهند.

شهر ویکتوریا

ویکتوریا، پایتخت بریتیش کلمبیا، در بخش جنوبی جزیره ونکوور واقع شده است و یک شهر بندری جذاب است. قدمت آن به سال 1840 میلادی که به عنوان یک بندر بازرگانی تاسیس شد بر می گردد. با آب و هوای بسیار عالی، ویکتوریا در سطح بین المللی به عنوان شهر باغ ها شناخته می شود. در قرن بیستم، ویکتوریا به عنوان شهر نوآوری، گردشگری و آموزش تکامل یافت. این شهر محل پایگاه دریایی غربی کانادا و یک ناوگان بزرگ ماهیگیری است. این شهر با داشتن یک بخش فناوری پر رونق با درآمد سالانه بیش از چهار میلیارد دلار، اکنون یکی از بزرگترین صنایع منطقه به همراه تحقیقات دریایی، جنگلداری و تحقیقات کشاورزی است. ویکتوریا همچنین به دلیل مؤسسات آموزشی از جمله دانشگاه ویکتوریا، کالج کاموزون و دانشگاه رویال راهز معروف است.

ویکتوریا به داشتن میراث غنی، منطقه شهری پیشرفته، محیط زیست و جزیره زیبا و طبیعی و البته بندرهای داخلی آن و مناظر بی نظیر شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط اقامت، سکونت، خرید ملک، تحصیل، اشتغال، سرمایه گذاری، کارآفرینی در کشور های مختلف و یا انجام سایر امور حقوقی و مهاجرتی می توانید با مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.