مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

بهترين شهرهای كانادا برای زندگی و اقامت

هر ساله متقاضیان زیادی برای مطلع شدن از بهترين شهرهاي كانادا براي زندگي و سکونت با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس می گیرند. کیفیت و سطح زندگی بالا در اکثر شهرهای کشور پیشرفته کانادا باعث شده است تا هموطنان عزیز به فکر مهاجرت به این کشور باشند. قبل از مهاجرت به کانادا، متقاضیان و مهاجران حتما باید از شرایط زندگی در شهرهای مختلف این کشور اطلاعات کافی کسب کنند.

بهترين شهرهای كانادا برای زندگی و اقامت

بهترين شهرهای كانادا برای زندگی و اقامت

به دلیل بالا بودن کیفیت زندگی در کشور کانادا، در دو دهه اخیر تعداد مهاجرانی که وارد خاک این کشور شده اند به طور چشمگیری افزایش یافته است. مردم کشور کانادا چند ملیتی هستند زیرا هر ساله مهاجران زیادی از کشورهای مختلف دنیا برای کار، تحصیل و همچنین زندگی به کشور کانادا مهاجرت می کنند. برخی از مناطق کشور پیشرفته کانادا برای اشتغال، خرید مسکن و تحصیل، آب و هوا و تفریحات مختلف در اوقات فراغت و سایر موارد بسیار مهم زندگی روزمره از فرصت های بهتری برخوردار هستند. دولت کشور کانادا به متقاضیان خارجی فرصت های شغلی را ارائه می دهد، دارای معیارهای مطلوبی از مراقبت های بهداشتی و تحصیلی است و این کشور نخستین کشور جهان با سیاست مهاجرتی مثبت است و متقاضیانی که به این کشور مهاجرت می کنند می توانند از کیفیت زندگی بسیار بالایی بهره مند شوند.

هر ساله رتبه بندی های مختلفی شهرهای گوناگون کشورهای دنیا را مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند و بهترین شهرهای زندگی در دنیا را معرفی می کنند. این رتبه بندی های شناخته شده از مردم شهرهای کانادایی نیز نظرسنجی می کنند و می کوشند آن دسته از شهرهای کشور کانادا که دارای امکانات فراوان و زندگی با کیفیت، آب و هوای خوب، ایمنی و فرصت های شغلی مناسب هستند را به عموم مردم معرفی کنند. این نظرسنجی ها شهرها و ایالت های سراسر کشور کانادا را طبق معیارهای تفصیلی در دسته های زیر قرار می دهد:

  • رونق اقتصادی
  • فرصت های شغلی
  • مسکن و املاک
  • سبک و کیفیت زندگی
  • میزان جرم و جنایت
  • شرایط بهداشت
  • شرایط آب و هوا

با در نظر گرفتن معیارهای ذکر شده در بخش قبلی، شهرهای اتاوا، بورلینگتون، اوکویل و سنت آلبرت بهترین شهرهای زندگی در کشور کانادا برای اکثر مهاجران هستند و شما عزیزان در ادامه با این شهرها بیشتر آشنا خواهید شد.

شهر اتاوا در لیست بهترین شهرهاي كانادا براي زندگي

به دلیل وجود کیفیت زندگی بالا، سیستم بهداشتی عالی و جامعه ای مطلوب برای زندگی، شهر اتاوا در قاره آمریکا و در بین کشورهای مختلف جهان مرتبا رتبه بالایی دارد. به لطف تنوع فرهنگی دانشجویان دانشگاه اتاوا و دانشگاه کارلتون شهر اوتوا به شهری پر جنب و جوش و جوان با معماری خیره کننده تبدیل شده است. تقریبا یک میلیون نفر در شهر اتاوا زندگی می کنند و پیش بینی می شود که در سه سال آینده جمعیت این شهر 3% افزایش یابد. اتاوا یک شهر بسیار تمیز و سبز است. همچنین دارای سیستم دوچرخه سواری است و فرصت های فراوانی برای یک سبک زندگی فعال در فضای باز دارد. اتاوا یک شهر دو زبانه است و خدمات زیادی در آن به دو زبان فرانسه و انگلیسی ارائه می شود.

هزینه زندگی در اتاوا گرچه بالاتر از حد متوسط ​​است اما همچنان مخارج زندگی در این شهر کاملا مقرون به صرفه است. بسته با توجه به محل سکونت متقاضیان ممکن است هزینه اجاره مسکن در شهر اتاوا مبلغ 700$ (دلار) تا 1400$ (دلار) باشد. با این حال، دستمزدها نیز بالاتر از حد متوسط ​​هستند و قدرت خرید محلی در اتاوا بالاتر از شهرهای بزرگ انگلیس است.

شهر بورلینگتون در لیست بهترین شهرهاي كانادا براي زندگي

شهر برلینگتون در انتاریو و در انتهای جنوب غربی دریاچه انتاریو واقع شده است و شاید مکانی مناسب برای کسانی باشد که می خواهند در یک شهر بزرگ که در مجاورت طبیعت و فضای بیرون از خانه زندگی کنند. سبک زندگی در این شهر به طور کلی خوب است و با وجود تعداد زیادی مدرسه، کالج و امکانات بهداشتی و درمانی در اختیار ساکنین سطح و کیفیت زندگی در شهر بورلینگتون بسیار بالاست. علاوه بر این، مناظر دیدنی و جذاب بسیاری وجود دارد که در بورلینگتون متقاضیان و مهاجران می توانند از آنها بازدید کنند. بیش از 110 پارک در این شهر وجود دارد و متقاضیان می توانند موزه ها نیز بازدید کنند و از بسیاری از جشنواره های سالانه و فرصت های عالی و متنوع برای خرید برخوردار شوند.

شهر برلینگتون یکی از شهرهای گران قیمت در رتبه بندی های معتبر جهانی است. میانگین هزینه خرید ​​خانه تقریباً مبلغ 500000$ (دلار) است که چهار و نیم برابر درآمد متوسط ​​خانواده است. با این وجود، این شهر به دلیل بیکاری کم، آب و هوای دلپذیر، میزان جرائم کم، درآمد بالا و خصوصاً سیستم حمل و نقل عالی، یکی از بهترین شهرهاي كانادا براي زندگي به شمار می رود.

شهر اوکویل در لیست بهترین شهرهاي كانادا براي زندگي

اوکویل ، یک شهر زیبا در بخش جنوبی شهر انتاریو است و دارای منظره ای بی نظیر در منطقه هالتون در دریاچه انتاریو است که برای ساکنان خود این امکان را فراهم می سازد تا از شگفتی های طبیعت و آب و هوای بی نظیر بهره مند شوند. اوکویل تنها 30 دقیقه با مرکز شهر تورنتو و با یک ساعت رانندگی از آبشارهای نیاگارا و مرز ایالات متحده فاصله دارد. این شهر پررونق با جمعیتی که کمتر از 200000 نفر در آن زندگی می کنند، تمام مزایای یک مرکز شهری با خدمات خوب را فراهم می کند. این شهر به دلیل پذیرایی عالی از خانواده ها و کودکان یکی از بهترین مکان های زندگی در کانادا است.

شهر اوکویل یک شهر پر جنب و جوش و زیبا است که به عنوان یک شهر ساحلی زیبا با میراث غنی در تورنتو شناخته شده است. این شهر که در سال 1857 تأسیس شد، به یکی از مراکز پرطرفدار مسکونی و تجاری در انتاریو تبدیل شده است و به دلیل وجود محله های عالی، مکان های عالی برای تجارت، مدارس با کیفیت، بیمارستان مجهز، جاذبه های توریستی و سایر موارد این شهر یک شهر بسیار خوب برای زندگی است.

شهر سنت آلبرت در لیست بهترین شهرهاي كانادا براي زندگي

آلبرتا چندین سال متوالی در لیست بهترین مکان های زندگی در کانادا حضور داشته است. با وجود اقتصاد قوی و فرصت های شغلی پردرآمد، این شهر یکی از جذاب ترین شهرهای کانادایی است که  مهاجران را به خود جذب می کند. در سال 2014 سنت آلبرت در رده بندی شهرهای کوچک رتبه برتر سالانه بهترین مکان های زندگی در کانادا را بدست آورد. دو سال بعد از آن، این شهر هنوز به عنوان بهترین شهر کوچک برای زندگی در کانادا شناخته می شد و این روند همچنان ادامه دارد. این شهر زیبا دارای کلیه امکانات از جمله مدارس، مراقبت های بهداشتی و تفریحی و همچنین دارای چندین پارک و امکانات برای ترویج سبک زندگی سالم است. سنت آلبرت دارای فضای های سبز بی شمار و بیش از 85 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در امتداد رودخانه استورژون است. میزان جنایات در سنت آلبرت به طور پیوسته در حال کاهش است.

هموطنان عزیز و گرامی اگر قصد دارید برای کار، تجارت، ادامه تحصیل و یا سرمایه گذاری و زندگی کردن در کشورهای مختلف اقدام به کسب ویزا کنید، می توانید انجام امور پرونده های مهاجرتی و حقوقی خود را به کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بسپارید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.