مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

بهترین شهرهای کانادا

بهترین شهرهای کانادا را می شناسید ؟ :   💢بر اساس تحلیل سالانه ی مجله ی اکونومیست در ماه آگوست، از میان140 شهر در سراسر جهان، سه شهر کانادا در بین پنج شهر برتر دنیا برای زندگی کردن قرار دارند.  

بهترین شهرهای کانادا

بهترین شهرهای کانادا
بهترین شهرهای کانادا

  🔅ونکوور بهترین عملکرد را در بین شهرهای کانادا داشته و در رتبه ی سوم جهان قرار دارد.

  🔅تورنتو در مقام چهارم جهان بوده و کلگری، مشترکا به همراه آدلاید در استرالیا، در رتبه ی پنجم جای میگیرد.  

  🔹 مطابق گزارش سازمان ملل متحد، کانادا به همراه کشورهایی مانند سوئیس، نروژ، هلند و نیوزیلند در میان پنج کشور برتر دنیا از لحاظ دارا بودن استانداردهای  زندگی قرار دارد. 
  🔹پس از گذشت پنج سال از ورود به کانادا قادر خواهید بود گذرنامه کانادائی دریافت نموده و بدون اخذ ویزا به بسیاری از کشورهای دنیا از جمله آمریکا و اکثر کشورهای اروپائی سفر کنید.  
🔹تحصیلات تا دوره متوسطه در کانادا برای تمامی فرزندان رایگان است‌.
  🔹شما و تمامی افراد خانواده تان تحت پوشش بیمه درمانی رایگان بوده و برای اکثر خدمات پزشکی هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. همچنین ماهیانه برای فرزندان زیر ۱۸ سال شما کمک هزینه واریز میشود.  
🔹سالانه افراد بسیاری از کشورهای مختلف با فرهنگها و ادیان متفاوت به کانادا مهاجرت نموده و در کنار یکدیگر با صلح و آرامش زندگی می کنند. بنابراین شما احساس زندگی در کشوری بیگانه را نخواهید داشت.    

💢آیا میتوان حین تحصیل در اروپا و کانادا به صورت پاره وقت کار کرد⁉️

  ✳️ تمام دانشجویان تمام وقت که ویزای تحصیلی معتبر دارند میتوانند در هفته به مدت 20 ساعت کار کنند.   ✳️ همچنین در تعطیلات و خارج از ترم نیز میتوانند به صورت تمام وقت کار کنند. دکترا در اروپا به عنوان شغل محسوب میشود و در ازای آن شما حقوق دریافت میکنید.   ✳️ اما در برخی از دوره های دکتری ممکن است تصریح کنند که شما اجازه ی بیشتر از 10 ساعت کار در هفته را نداشته باشید. به ویژه اگر حین تحصیل در کانادا باشید و فاندینگ داشته باشید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.