مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

بلیط سفر به کانادا

بلیط سفر به کانادا : سایت کانادای سفیران سروش سعادت ، راهنما و مشاور شما درمهاجرت کانادا و سفر به کانادا می باشد. آنچه که در این نوشته به آن خواهیم پرداخت شامل بلیط هواپیما ایران به کانادا و بالعکس و هزینه تهیه بلیط سفر به کاناداست.

بلیط سفر به کانادا
بلیط سفر به کانادا

بلیط هوایی سفر به کانادا

کانادا یکی از کشورهای وسیع و پهناور در جهان است که سالانه مهاجران زیادی را از سراسر جهان می­پذیرد. راههای مختلفی برای مهاجرت به این کشور پیشرفته وجود دارد. با افزایش طرفداران سفر به کانادا بلیط هوایی به این کشور را می­توان در فصل هایی از سال که مسافران کمتری به کانادا سفر می­نمایند، با قیمت های مناسب تری تهیه نمود. امکانات موجود در کشور کانادا بگونه ای است که هر شنونده ای را مجذوب مهاجرت و ادامه زندگی در این کشور می­نماید. دانشگاه های کشور کانادا از بهترین سیستم های آموزشی در جهان برخوردارند و دانشجویان پس از اتمام تحصیل شان در این کشور براحتی در تمامی کشورهای جهان می­توانند به انجام کار و یا ادامه تحصیل بپردازند. زیرا مدارک دانشگاه های کانادا دارای اعتبار بالایی بوده و در تمامی کشورهای جهان به رسمیت شناخته شده هستند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با کادری فعال آماده پاسخگویی و راهنمائی به تمامی متقاضیان مهاجرت به دیگر کشورها می­باشند.

مردم کانادا به زبان های فرانسوی و انگلیسی صحبت می­نمایند. البته اکثر فرانسوی زبانان کانادا در شهر کبک کانادا موقعیت دارند. تدریس در دانشگاه های کانادا به زبان انگلیسی و فرانسوی می­باشد و دانشجویان جهت ادامه تحصیل در کانادا می­باید از مهارت زبان های فوق برخوردار باشند. امکاناتی که دانشگاه های کانادا برای دانشجویان فراهم نموده اند بسیار مناسب است. سفر به کانادا بلیط می­توند تجربه های بسیار مفیدی را برای متقاضیان خلق نماید.

سفر به تورنتو زمینی و هوایی و دریایی

کشور کانادا دارای آب و هوایی بسیار متنوع است. هر یک از شهرهای این کشور از شرایط آب و هوایی متفاوتی برخوردار می­باشد. مناطق شمالی کشور کانادا دارای آب و هوایی سرد و خنک می­باشد. همچنین شهرهای بندری این کشور از آب و هوای بسیار مناسبی برخوردار می­باشد. کانادا از جاذبه های گردشگری زیادی برخوردار است. این کشور نیز همانند دیگر کشورهای توریستی هر ساله میزبان توریستان بسیاری می­باشد. ویزای توریستی کانادا راهی برای سفر به کانادا بلیط هوایی و زمینی این کشور را می­توان اخذ نمود. متقاضیانی که قصد سفر به کانادا بلیط زمینی را دریافت می­نمایند، ابتدا باید به یکی از کشورهای اروپایی سفر نمایند. خطور کشتی رانی که در کشور هلند واقع شده است، مسیری برای سفر به کانادا می­باشد.

تورنتو یکی از شهرهای بزرگ کانادا است که بیش از 100 ملیت مختلف در این شهر در کنار یکدیگر زندگی می­نمایند. این کلان شهر کانادا از جاذبه های گردشگری بسیاری همچون آبشار نیاگارا- قصر کاسالوما- ورزشگاه ایر کانادا- مزرعه ریوردیل و موزه های بسیاری برخوردار می­باشد. در فصول زمستان با وجود مسیرهای زیر زمینی امکان بازدید از بازارها و موزه های این شهر برای گردشگران فراهم می­باشد.

قیمت بلیط سفر به کانادا

کانادا دارای فردوگاه های متعددی می­باشد. قیمت بلیط کانادا با توجه به مسافت طولانی این کشور با کشورهای آسیایی نسبتاً گران است. طول مدت پرواز از کشور ایران به فرودگاه ترونتو معمولاً 18 ساعت است. قیمت بلیط های سفر به کانادا دو میلیون تومان می­باشد که در فصول خلوت سال که با تخفیف هایی همراه است به 1800000 تومان می­رسد. افراد برای سفر به کانادا بلیط خود را می­توانند از شرکت های مختلفی تهیه نمایند و امکان مراجعه به سایت ها و مشاهده قیمت بلیط های این کشور وجود دارد.

ویزای کشور کانادا

افرادی که با هدف سفر به کانادا بلیط این کشور را تهیه می­نمایند، ابتدا باید یکی از ویزاهای مهاجرتی کانادا را دریافت نموده باشند. زیرا سفر به کانادا بدون ویزای این کشور امکان پذیر نیست. البته امکان سفر به کانادا بدون ویزا برای شهروندان برخی از کشورها همچون آمریکا- ژاپن و استرالیا و … وجود دارد. شهروندان کشورهایی همچون ایران برای سفر به کانادا نیازمند دریافت ویزای این کشور می­باشند. انواع ویزاهای مهاجرتی کشور کانادا عبارتند از:

 • ● ویزای توریستی
 • ● ویزای تحصیلی
 • ● ویزای کاری (اسکیل ورکر)
 • ● ویزای استارت آپ
 • ● ویزای خویشاوندی

ویزای توریستی کانادا

افرادی که با هدف مسافرت و بازدید به کانادا سفر می­نمایند، ملزم به اخذ ویزای توریستی کانادا می­باشند. ویزای توریستی کوتاه مدت کانادا دارای 4 ماه اعتبار و ویزای توریستی بلند مدت آن دارای 5 سال اعتبار است که بصورت مولتی ( چند بار ورود) صادر می­گردد. بدین گونه که فرد در طول 5 سال اجازه ورود و خروج از خاک کانادا را خواهد داشت. اما با پایان اعتبار ویزای کوتاه مدت افراد می­بایست خاک این کشور را ترک نمایند.

ویزای کاری (اسکیل ورکر) کانادا

با توجه به شرایط مناسب اقتصادی و نرخ بیکاری پایین در کشور کانادا افراد زیادی جهت انجام کار در این کشور اقدام می­نمایند. از طرفی دولت کانادا با اجرایی نمودن طرح مهااجرتی متخصص فرصت بسیار مناسبی را برای افراد متخصص و با مهارت ایجاد نموده است. بدین طریق که افرادیکه دارای تخصص های مورد نیاز این کشور هستند، می­توانند ویزای کاری یا اسکیل ورکر کانادا را اخذ نمایند. این ویزا در واقع اقامت دائم افراد را شامل می­شود و متقاضیان امکان مهاجرت به همراه اعضای خانواده خود به کانادا را خواهند داشت.

مدارک عمومی اخذ ویزای کانادا

افرادی که قصد سفر و یا مهاجرت به کشور کانادا را دارند، ملزم به ارائه مدارک زیر به سفارت کانادا می­باشند. شهروندان ایرانی جهت اخذ ویزای کانادا می­توانند به سفارت این کشور می­توانند به کشورهای همسایه خود مراجعه نمایند:

 • ● پاسپورت معتبر
 • ● دعوتنامه
 • ● عکس
 • ●تکمیل فرم درخواست ویزا
 • ● مدارک شناسایی
 • ● نامه اشتغال به کار
 • ● بلیط هواپیما

لازم به ذکر است افرادی که از طریق طرح مهاجرتی متخصص کانادا قصد مهاجرت به این کشور را دارند، نیازی به ارائه دعوتنامه کاری نخواهند داشت. مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا متقاضیان عزیز را یاری و راهنمائی می­نمایند.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.