مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

پاسپورت دیجیتال کانادا

کاناداییان بزودی صاحب اولین پاسپورت های دیجیتال در دنیا خواهند شد:

پاسپورت دیجیتال کانادا برای سال 2020

بزودی بجای حمل پاسپورت های قدیم کاناداییان قادر خواهند بود تا از پاسپورت دیجیتال استفاده نمایند. در این روش ، امکان جدیدی برای احراز هویت افراد در سفر معرفی خواهد شد که کانادا پیشرو ان خواهد بود.

پاسپورت دیجیتال
پاسپورت دیجیتال

اولین استفاده از پاسپورت دیجیتالی برای اوایل سال ۲۰۲۰ پیش بینی میشود.

فرودگاه پیرسون کانادا، هواپیمایی ایرکانادا، هواپیمایی KLM, فرودگاه اسکیپول هلند، فرودگاه تورودو مونترال از استفاده کنندگان این سیستم جدید خواهند بود.

اولین سفرها با پاسپورت دیجیتال بین کشور های کانادا و هلند خواهد بود بطوریکه اطلاعات شخصی و بیومتریک مسافرین بجای چیپ پاسپورت به صورت دیجیتال بر روی موبایلشان ذخیره خواهد شد. اطلاعات بیومتریک از قبیل اثر انگشت و رنگ چشم و … سبب بالابردن امنیت صاحب پاس دیجیتال خواهد بود و خطر هویت جعلی به حداقل خواهد رسید.

جزییات بیشتر:
The world’s first digital passport is now in play https://dailyhive.com/mapped/travel-news/paperless-travel-canada-netherlands-2019#.XRV4OR7ssDA.twitter

Introducing paperless travel: The world’s first digital passport is now in play
In collaboration with the World Economic Forum, the governments of Canada and the Netherlands are introducing “pape

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.