مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

دانشگاه رایرسون کانادا

اگر مشتاق اطلاعات کامل و دقیقی از دانشگاه رایرسون کانادا هستید این مقاله برای همین نوشته شده اشت.

علاوه بر توضیحات کامل دانشگاه رابرسون تورنتو کانادا به بررسی سایر شرایط ، هزینه ها و رشته های تحصیلی و رنکینگ این دانشگاه نیز خواهیم پرداخت.

دانشگاه رایرسون کانادا

دانستنی های دانشگاه رایرسون کانادا– ryerson

مسیری آسان برای راهیابی به یک دانشگاه خلاق پیشروی کانادایی، “ دانشگاه ryerson کانادا ” می باشد. ryerson یک موسسه آموزش عالی دقیقا در قلب تورنتو می باشد. رسالت اصلی دانشگاه ryerson کانادا تامین نیازهای اجتماعی و آموزش کیفی جامعه متنوع ش می باشد. در حقیقت ترکیب آموزش حرفه ای و تئوریکی است که این دانشگاه را از سایر دانشگاههای کانادا متمایز می سازد.

این تمایز در ترکیب برنامه و تقویت تدریس های کلاسی از طریق ارتباط رسمی با صنعت و تجارت، کار آزمایشگاهی، سفرهای میدانی و تجربه کاری در بین افراد حرفه ای منعکس می شود.خلاقیت و کارآفرینی موضوع محوری و مورد تمرکز دانشگاه ryerson کانادا می باشد، که توسط مدل آموزش ناحیه منحصربفرد ryerson پشتیبانی می شود.

در واقع، مدل آموزشی دانشگاه ryerson کانادا دانشجویان را قادر می سازد تا در ابتکار عمل اقتصادی و اجتماعی مشارکت جویند. دانشگاه ryerson کانادا انتخاب وسیعی از برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در ۶ دانشکده به دانشجویان بین المللی ارایه می دهد.

دانشگاه ryerson کانادا همچنین بواسطه همکاری با شرکای اجتماعی و صنعتی در تعقیب اهداف تحقیقاتی مشهور می باشد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با کارنامه درخشان خود در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی برای هموطنان ایرانی، بهترین گزینه جهت مشاوره های تخصصی و دقیق می باشد.

رنکینگ دانشگاه رایرسون کانادا

رنکینگ دانشگاه رایرسون کانادا در سال ۲۰۱۹ در رده بیست و چهارمین دانشگاه برتر کانادا قرار گرفت و رتجهانی اش ۴۷۵ می باشد.

دانشگاه های دیگر کانادا را بهتر بشناسیم.
دانشگاه ubc کانادا
دانشگاه sfu کانادا

زمینه های تحقیقاتی دانشگاه ryerson کانادا

دانشگاه ryerson کانادا به دلیل آموزش خلاقانه و نیز ارتباط وسیع با صنعت و شرکت های کانادایی دار پروژه های تحقیقاتی شهرت بین المللی دارد. در این دانشگاه، زمینه های تحقیقاتی متعددی وجود دارد که دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به راحتی می توانند در این زمینه ها استعدادشان را شکوفا نمایند. این زمینه ها عبارت است از:

  • رسانه های دیجیتال؛
  • انرژی؛
  • پایداری؛
  • محیط زیست؛
  • بهداشت و سلامتی؛
  • کارآفرینی و نوآوری؛
  • و صنایع فرهنگی؛

دانشکده های دانشگاه ryerson کانادا

هر ساله بیش از ۳۰۰۰۰ دانشجو از سرتاسر دنیا جهت تحصیل در ۶ دانشکده دانشگاه ryerson کانادا، وارد این دانشگاه می شوند. دانشکده های دانشگاه ryerson کانادا عبارتند از:
دانشکده هنر؛
دانشکده ارتباطات و طراحی؛
دانشکده خدمات عمومی؛
دانشکده علوم مهندسی؛
دانشکده معماری؛
دانشکده علوم پایه؛
و مدرسه مدیریت Ted RogersY؛
مدرسه تحصیلات تکمیلی Yeates.

ثبت نام دانشجویان در دانشگاه ryerson کانادا

دانشگاه ryerson کانادا از دانشگاههای مهم و راهبردی کانادا در زمینه های کارآفرینی و مدیریت می باشد که بدلیل ارایه بهترین امکانات آموزشی و ارتباط با صنعت و ایجاد فرصت های تجربه اندوزی و حرفه ای مورد توجه بسیاری از دانشجویان خارجی می باشد. به همین دلیل، هر ساله هزاران دانشجو در این دانشگاه ثبت نام و پذیرش می شوند. کل دانشجویان ثبت نامی در سال ۲۰۱۹ به شرح زیر می باشد:
دانشجویان کارشناسی تمام وقت ۲۷۶۰۰؛
دانشجویان تحصیلات تکمیلی ۲۴۰۰؛
دانشجویان کارشناسی پاره وقت ۱۲۸۰۰؛
دانشجویان کارشناسی ارشد پاره وقت ۳۶۰.

شهریه دانشگاه ryerson کانادا

هزینه حضور در دانشگاه ryerson کانادا در سال ۲۰۱۸/۲۰۱۹ با توجه به فاکتورهایی نظیر برنامه تحصیلی و مکان اقامت اتان می تواند متغییر باشد. شهروندان کانادایی و مقیم های دایمی می توانند انتظار شهریه هایی متغییر از $۷۶۳۹ تا $۱۲۲۴۱ را برای برنامه های کارشناسی تمام- وقت داشته باشند. پرداخت شهریه ها الزامی و در شروع سال تحصیلی قابل پرداخت است.

شهریه ها برای دانشجویان خارجی مقطع کارشناسی از $۲۵۹۲۶ تا $۲۹۲۱۹ متغییر می باشد. در جدول زیر میانگین شهریه های دانشجویان مقطع کارشناسی برای سال های ۲۰۱۹/۲۰۱۸ نشان داده می شود.
دانشکده میانگین شهریه ها
هنرها $۲۵,۹۸۹ – $۲۶,۰۳۹
ارتباطات و طراحی $۲۵,۹۹۱ – $۲۶,۵۷۰
خدمات عمومی $۲۵,۹۲۶ – $۲۵,۹۵۸
علوم مهندسی و معماری $۲۷,۵۰۹ – $۲۹,۲۱۹
مدرسه مدیریت تد راجرز $۲۷,۵۹۰ – $۲۷,۶۴۶
علوم پایه $۲۵,۹۸۶ – $۲۶,۰۴۶

هزینه زندگی در دانشگاه ryerson کانادا

واقعیت این است که هزینه زندگی اتان به هنگام تحصیل در دانشگاه ryerson کانادا بیشتر به سبک زندگی شما بستگی دارد. با وجود اینکه هزینه های تحصیل و زندگی در Ryerson نسبتا بالاست، ولی تحصیل در کانادا و دانشگاه Ryerson امکاناتی نظیرکار ضمن تحصیل و نیز اخذ بورسیه های تحصیلی متعدد را جهت جبران این هزینه ها فراهم می کند.

شهریه های تحصیلی شهریه های داخلی: $۷,۶۳۹ تا $۱۲,۲۴۱؛
شهریه های بین المللی: $۲۵,۹۲۶ تا$۳۲,۰۰۰؛
اجاره منزل داخل پردیس: $۸,۵۰۰ – $۱۷,۰۰۰ ( به اضافه برنامه غذایی)
خارج از پردیس: $۱۱,۴۰۰ – $۱۹,۲۰۰ ( یا $۹۵۰ تا $۱,۶۰۰ در هر ماه) بسته به تک جا یا جای مشترک
حمل و نقل ایاب و ذهاب با متروپس و اتوبوس های شهری در GTA: $117
هزینه های اضافی شامل عبور و مرور GO- قیمت های متغییر
کتاب ها و ملزومات تحصیلی $۱,۱۰۰ – $۹,۹۰۰ بسته به برنامه تحصیلی
غذا $۳,۹۰۰ – $۵,۳۰۰
بسته به نیازهای غذایی و برنامه های زندگی
هزینه های شخصی $۳,۲۰۰ – $۵,۰۰۰درهر ماه) $۴۰۰ تا $۶۲۵ تقریبا)

برنامه بورسیه های ورودی جدید سال ۲۰۱۹

دانشگاه ryerson کانادا مفتخر است که اعتباری معادل $۴ میلیون دلار را جهت پشتیبانی مالی از دانشجویان ورودی جدید در قالب بورسیه های ورودی اختصاص می دهد. دانشجویان حاضر در مدرسه متوسطه کانادا یا خارج از کانادا با معدل نهایی ۸۰% و بالاتر، که شرایط بورسیه تحصیلی را تامین کنند، بر طبق مقادیر زیر، به آنها بورسیه ورودی تعلق می گیرد:
معدل پذیرش نهایی مبلغ کل اعطاء شده در یک سال مقدار قابل تمدید سالانه
۹۵%+ $۱۶,۰۰۰ $۴,۰۰۰ $۴,۰۰۰
۹۰-۹۴.۹% $۸,۰۰۰ $۲,۰۰۰ $۲,۰۰۰
۸۶-۸۹.۹% $۴,۰۰۰ $۱,۰۰۰ $۱,۰۰۰
۸۰-۸۵.۹% $۲,۰۰۰ $۵۰۰ $۵۰۰

انواع بورسیه های دانشگاه ryerson کانادا به شرح زیر می باشد:

بورسیه های ورودی با حمایت بخش خصوصی که به دانشجویان سال اولی تعلق می گیرد که در برنامه تحصیلی تمام- وقت دانشگاه ryerson کانادا ثبت نام کرده اند.
پاداش های ورودی معتبر
درخواست ها برای پاداش های ورودی معتبر می بایستی که در مهلت مقرر صورت گیرد. مبلغ پاداش های ورودی معتبر $۴۰,۰۰۰ ( مقدار کل) و $۱۰,۰۰۰ ( مقدار سالانه)بوده و تعداد کل این پاداش ها دوازده تاست.
بورسیه های دانشجویان خارجی دانشگاه ryerson کانادا معادل $۷۰۰۰ می باشد.
کمک مالی الکساندر فوگل که ویژه دانشجویان دانشکده ریاضیات می باشد.
بورسیه دنیز ماک با مبلغ کل $۵۰۰۰ برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.
بورسیه ادوارد راجرز با مبلغی معادل $۲۰۰۰۰ اختصاصی دانشجویان دکتری می باشد.ولی تعلق می گیرد که در برنامه تحصیلی تمام- وقت دانشگاه ryerson کانادا ثبت نام کرده اند.

پاداش های ورودی معتبر

درخواست ها برای پاداش های ورودی معتبر می بایستی که در مهلت مقرر صورت گیرد. مبلغ پاداش های ورودی معتبر $۴۰,۰۰۰ ( مقدار کل) و $۱۰,۰۰۰ ( مقدار سالانه)بوده و تعداد کل این پاداش ها دوازده تاست.
بورسیه های دانشجویان خارجی دانشگاه ryerson کانادا معادل $۷۰۰۰ می باشد.
کمک مالی الکساندر فوگل که ویژه دانشجویان دانشکده ریاضیات می باشد.
بورسیه دنیز ماک با مبلغ کل $۵۰۰۰ برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.
بورسیه ادوارد راجرز با مبلغی معادل $۲۰۰۰۰ اختصاصی دانشجویان دکتری می باشد.

فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه ryerson کانادا

متقاضیان بایستی که مدارک و شرایط مورد نیاز را از قبل مهیا کنند. از شرایط لازم جهت پذیرش در دانشگاه ryerson کانادا می توان به ارایه مدرک زبان جهت اثبات دانش زبان افراد و تکمیل فرم درخواست از طریق ایجاد حساب کاربری ویژه اشاره کرد. مدارک پشتیبان جهت تحویل عبارتند از :
فرم درخواست پذیرش؛
SOP یا انگیزه نامه؛
CV شما؛
توصیه نامه از اساتید و مربیان قبلی؛
کپی آخرین مدارک تحصیلی و ریزنمرات مربوطه؛
آزمون های تکمیلی GRE و GMAT برای برخی رشته ها همانند مدیریت فناوری و روانشناسی.
مدرک زبان انگلیسی (IELTS حداقل نمره ۶.۵ و TOEFL بالای ۸۰).

توصیه نهایی  تحصیل در کانادا و دانشگاه رایرسون


حضور در کانادا و تحصیل در دانشگاه ryerson کانادا به معنای کسب آموزش های کاربردی و حرفه گرا در قلب تپنده یکی از کشورهای صنعتی جهان می باشد. دانشگاه ryerson کانادا جزو دانشگاههای کاربردی- تحقیقاتی می باشد که همزمان به تلفیق آموزش های حرفه ای و آکادمیک پرداخته است و همین امر باعث شهرت این دانشگاه شده است.
ما در این مقاله به صورت کلی درباره شرایط و ویژگی های تحصیل در دانشگاه ryerson کانادا سخن گفتیم. اگر شما هم جزو علاقه مندان تحصیل در کانادا و مخصوصا حضور در دانشگاه ryerson کانادا می باشید، پس با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس گرفته و از امکانات مشاوره رایگان این موسسه بهره ببرید.

[تعداد: ۴    میانگین: ۴/۵]
Share

مهاجرت به کانادا با سفیران سروش سعادت

موفقیت در مهاجرت به کانادا برای موفقیت در هر کاری در زندگی نیاز به یک سری قواعد و اصولی است که بیشتر افراد موفق از آن بهره می برند . در مهاجرت به کانادا نیز موفقیت دو نوع تعریف می شود یکی موفق شدن در خود پدیده مهاجرت و دیگر زندگی موفق در کاناداست که...

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.