مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

مهاجرت به کانادا با باورهای غلط

ایا تمام مهاجرینی که به کانادا می روند راضی هستند ؟

در این مقاله به مقوله مهاجرت به کانادا از منظر دیگر پرداخته می شود. اگر دنبال اگاهی بیشتر درباره کار و زندگی در کانادا هستید این مقاله را دنبال کنید.

از مهاجران ایرانی ساکن در کانادا ممکن است از شرایط زندگی خود و سیستم کاری که در کانادا دارند راضی نباشند و این بر می گردد به انتظارات انها ، عدم اگاهی آنها به سیستم کار وزندگی در کانادا

مهاجرت به کانادا با تصورات غلط و اهداف پوچ

چه کسانی می توانند خود را سیستم کاری کانادا وفق دهند؟از مهاجرت به کانادا چه انتظاراتی دارید ؟آیا بهشت گمشده شما کاناداست؟تاسیس شرکت در کانادا برای دریافت پروژه های میلیون دلاری همه آمال شماست؟

اغلب این افرادی که در کانادا به نوعی ناراضی هستند بخاطر عدم اشنایی با سیستم کار و زندگی در کاناداست با انتظاارات بالایی که دارند. که توصیه می کنیم که به هر کشوری که میخ واهید مهاجرت کنید کاملا اگاهانه باشد.

من در ایران شرکت ساختمانی داشتم و در کار و ساخت ساز بودم الان حدود چند ماهی است که در کانادا هستم اما از بودن در این کشور راضی نیستم زیرا که فکر می کردم با تجربه ای که من دارم می توانستم در سریعترین زمان چنین شرکتی را در کانادا داشته باشم و ………

اینکه کسی در ایران کار و درامد خوبی داشته باشد و بخواهد در بدو ورود در کانادا همین موقعیت را داشته باشد به همین راحتی ایران نیست. بلکه در شما باید در سیستم کاری کانادا غربال شوید .

در واقع برای رسیدن به اهدافتان باید برنامه ریزی مدونی داشته باشید و برای آن زحمت و تلاش بکشید تا به ارزوهای خود در کانادا برسید . کانادا دارای قوانین زیاد کاری است .

اگر به کانادا مهاجرت می کنید اگاهانه مهاجرت کنید. یعنی خود را با سیستم و کار و زندگی در کانادا وفق بدهید. باید در کانادا برای خواسته هایتان تلاش کنید .

من با مالیات دادن در کانادا مخالفم!

بخش دیگری از ناراضایان زندگی در کانادا سیستم مالیات در کشور کاناداست .
دولت کانادا ، به کودکان سیتی زن کانادایی ، به بیکاران کانادیی و … همیشه کمک مالی می کند که حداقل زندگی در کانادا را داشته باشند (مفهوم تور امنیت اجتماعی در کانادا) و این درامدها از گرفتن مالیات از سایر شهروندان کانادیی است .

بله دولت کانادا ، از کسانی که درامد خوبی در کانادا دارند ، به نوعی مالیات خوبی هم می گیرد تا این توازن دارا و ندار را در کانادا به حداقل ممکن برساند. ما در این مورد از کانادا حمایت و تعریف نمی کنیم این سیستم مالی کاناداست که باید شما برای مهاجرت به کانادا اگاهانه تصمیم بگیرید.

موفقیت در کار و زندگی در کانادا

بارها و بارها به همه متقاضیان مهاجرت به کانادا گوشزد کرده ایم که در برای موفقیت در کانادا باید همت عالی داشت باید تلاش کرد در کارآموزی ها شرکت کند و تحصیل کند و کار و گاهی هم لازم است صبر پیشه کنند. و همه اینها در یک سیستم برنامه ریزی هدفمند به بار خواهد نشست.

کم نبودن از ایرانی هایی که به کانادا مهاجرت کرده اند و تصمیم گیری و برنامه ریزی درستی کرده اند و خیلی موفق شده اند .

مهاجرت به کانادا با دید درست

با دید و اگاهی درست مهاجرت به کانادا داشته باشیم.
قدمها و گام های درست برای زندگی در کانادا بردارید.
سطح و انتظارات خود را تعیین کنید و برای آن در سطح آن تلاش کنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.