مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

سیستم آموزشی در کانادا

سیستم آموزشی در کانادا با سیستم اموزشی ما در ایران شباهتها و تفاوتهایی دارد که برای کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا دارند و یا دارای فرزاندانی هستند شاید بد نباشد اطلاعاتی راجع به سیستم آموزشی در کشور کانادا را داشته باشند در این پست شما را یا سیستم آموزشی مدارس تا دانشگاه ها در کانادا را تشریح خواهم کرد :

سیستم آموزشی در کانادا

دانشگاه ها در کانادا

کالج در کانادا

🔹 سیستم آموزشی در کانادا به صورت فدرالی اداره نمی شود بلکه هر ایالت سیستم وقوانین خاص خود را دارد البته تاحدود زیادی مشابه هم هستند.
🔻تحصیل در این کشور مثل سایر کشورها شامل مراحل زیر است:
• مدارس (ابتدایی ودبیرستان)
• کالج ها که شامل:University Collages, Community Collages and Career Collages است.
• دانشگاه ها
نظام آموزشی کانادا از لحاظ نظام مالی دارای دو نوع سیستم مالی میباشد به این حالت که تحصیل برای خود افراد کانادایی یا اصطلاحا شهروندان کانادایی به صورت رایگان یا نیمه رایگان است اما برای افرادی که خارجی محسوب میشوند و قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند چه در مقطع مدارس و کالج چه دانشگاهی باید حتما هزینه ی تحصیل پرداخت کنند که دارای هزینه های متفاوتی است.
شروع مقطع تحصیلی در کانادا برای خارجی ها شروع از مقطع دهم و یازدهم و دوازدهم میباشد.
این مقاله قصد دارد تا فقط سیستم آموزشی و نظام آموزشی کانادا را تحلیل کند.برای آگاهی دقیق نسبت به دقیق ترین اتفاقات تحصیلی کانادا به مقالهی تحصیل در کانادا که در همین سایت پیشبینی شده.مراجعه کرده و دقیقترین اطلاعات رو کسب کنید.

🔹مدارس کانادا:

✅ شروع سال تحصیلی در کانادا ماه سپتامبر وپایان آن ماه ژوئن است ودر اکثر ایالتها کودکان از پنج سالگی وارد مهدکودک واز شش سالگی وارد سال اول ابتدایی می شوند.تحصیلات مدرسه در ۱۸-۱۷ سالگی با اتمام سال دوازده دبیرستان به پایان میرسد.
✅ البته در ایالت انتاریو دوره مدرسه ۱۳ سال است ودانش اموزان در سال سیزده باید دروس علمی انتاریو را بگذرانند.
در ایالت کبک نیز تحصیلات مدرسه یکسال زودتر ودر سال یازده دبیرستان تمام می شودودیپلم دبیرستانdiploma high school به دانش آموزان اعطا می شود سپسکسانی که متمایل به ادامه تحصیل در دانشگاه هستندبایدقبل از ورود به دانشگاه یک دوره دوتا سه ساله در کالج بگذرانند.
✅ این کالج به انگلیسی به نامGeneral and professional education Collage
وبه فرانسوی به نام (Collège d ’enseignem entgénéral et professionnel or (CÉGEP می باشد.
✅ دوره دوساله کالج برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی ودوره های سه ساله آن برای گرفتن دیپلم فنی حرفه ایی یا همان vocational programs است.
✅ افرادی که دوسال پیش دانشگاهی در کالج می گذرانند دوره چهارساله کارشناسی در دانشگاه را سه ساله خواهند داشت.
برای کسب اطلاعات دقیق حتما مقاله ی تحصیل درکانادا را مطالعه نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه که به صورت رایگان به شما مشاوره ی تلفنی میدهند ارتباط گرفته و کسب مسیر کنید.

✅ هزینه شهریه دبیرستان ها حدود ۱۴ هزار دلارکاناداست.

شرایط ویزاس تحصیلی کانادا

مهاجرت به کانادا – سیستم مهاجرت به کانادا – مهاجرت تحصیلی کانادا – هزینه مهاجرت به کانادا

[تعداد: ۵    میانگین: ۴.۲/۵]
Share

مهاجرت به کانادا با سفیران سروش سعادت

موفقیت در مهاجرت به کانادا برای موفقیت در هر کاری در زندگی نیاز به یک سری قواعد و اصولی است که بیشتر افراد موفق از آن بهره می برند . در مهاجرت به کانادا نیز موفقیت دو نوع تعریف می شود یکی موفق شدن در خود پدیده مهاجرت و دیگر زندگی موفق در کاناداست که...

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.