مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

بهترین شهرهای کانادا

بهترین شهرهای کانادا:
 
💢بر اساس تحلیل سالانه ی مجله ی اکونومیست در ماه آگوست، از میان140 شهر در سراسر جهان، سه شهر کانادا در بین پنج شهر برتر دنیا برای زندگی کردن قرار دارند.
 

بهترین شهرهای کانادا

 
🔅ونکوور بهترین عملکرد را در بین شهرهای کانادا داشته و در رتبه ی سوم جهان قرار دارد.
 
🔅تورنتو در مقام چهارم جهان بوده و کلگری، مشترکا به همراه آدلاید در استرالیا، در رتبه ی پنجم جای میگیرد.
 
 
🔹 مطابق گزارش سازمان ملل متحد، کانادا به همراه کشورهایی مانند سوئیس، نروژ، هلند و نیوزیلند در میان پنج کشور برتر دنیا از لحاظ دارا بودن استانداردهای  زندگی قرار دارد. 
 
🔹پس از گذشت پنج سال از ورود به کانادا قادر خواهید بود گذرنامه کانادائی دریافت نموده و بدون اخذ ویزا به بسیاری از کشورهای دنیا از جمله آمریکا و اکثر کشورهای اروپائی سفر کنید.
 
🔹تحصیلات تا دوره متوسطه در کانادا برای تمامی فرزندان رایگان است‌.
 
🔹شما و تمامی افراد خانواده تان تحت پوشش بیمه درمانی رایگان بوده و برای اکثر خدمات پزشکی هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. همچنین ماهیانه برای فرزندان زیر ۱۸ سال شما کمک هزینه واریز میشود.
 
🔹سالانه افراد بسیاری از کشورهای مختلف با فرهنگها و ادیان متفاوت به کانادا مهاجرت نموده و در کنار یکدیگر با صلح و آرامش زندگی می کنند. بنابراین شما احساس زندگی در کشوری بیگانه را نخواهید داشت.
 
 

💢آیا میتوان حین تحصیل در اروپا و کانادا به صورت پاره وقت کار کرد⁉️

 
✳️ تمام دانشجویان تمام وقت که ویزای تحصیلی معتبر دارند میتوانند در هفته به مدت 20 ساعت کار کنند.
 
✳️ همچنین در تعطیلات و خارج از ترم نیز میتوانند به صورت تمام وقت کار کنند.
دکترا در اروپا به عنوان شغل محسوب میشود و در ازای آن شما حقوق دریافت میکنید.
 
✳️ اما در برخی از دوره های دکتری ممکن است تصریح کنند که شما اجازه ی بیشتر از 10 ساعت کار در هفته را نداشته باشید. به ویژه اگر حین تحصیل در کانادا باشید و فاندینگ داشته باشید.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *