بهترین شهرهای کانادا:
💢بر اساس تحلیل سالانه ی مجله ی اکونومیست در ماه آگوست، از میان۱۴۰ شهر در سراسر جهان، سه شهر کانادا در بین پنج شهر برتر دنیا برای زندگی کردن قرار دارند.

بهترین شهرهای کانادا

🔅ونکوور بهترین عملکرد را در بین شهرهای کانادا داشته و در رتبه ی سوم جهان قرار دارد.
🔅تورنتو در مقام چهارم جهان بوده و کلگری، مشترکا به همراه آدلاید در استرالیا، در رتبه ی پنجم جای میگیرد.
🔹 مطابق گزارش سازمان ملل متحد، کانادا به همراه کشورهایی مانند سوئیس، نروژ، هلند و نیوزیلند در میان پنج کشور برتر دنیا از لحاظ دارا بودن استانداردهای  زندگی قرار دارد. (UN Human Developments Reports 2015
🔹پس از گذشت پنج سال از ورود به کانادا قادر خواهید بود گذرنامه کانادائی دریافت نموده و بدون اخذ ویزا به بسیاری از کشورهای دنیا از جمله آمریکا و اکثر کشورهای اروپائی سفر کنید.
🔹تحصیلات تا دوره متوسطه در کانادا برای تمامی فرزندان رایگان است‌.
🔹شما و تمامی افراد خانواده تان تحت پوشش بیمه درمانی رایگان بوده و برای اکثر خدمات پزشکی هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. همچنین ماهیانه برای فرزندان زیر ۱۸ سال شما کمک هزینه واریز میشود.
🔹سالانه افراد بسیاری از کشورهای مختلف با فرهنگها و ادیان متفاوت به کانادا مهاجرت نموده و در کنار یکدیگر با صلح و آرامش زندگی می کنند. بنابراین شما احساس زندگی در کشوری بیگانه را نخواهید داشت.

💢آیا میتوان حین تحصیل در اروپا و کانادا به صورت پاره وقت کار کرد⁉️

✳️ تمام دانشجویان تمام وقت که ویزای تحصیلی معتبر دارند میتوانند در هفته به مدت ۲۰ ساعت کار کنند.
✳️ همچنین در تعطیلات و خارج از ترم نیز میتوانند به صورت تمام وقت کار کنند.
دکترا در اروپا به عنوان شغل محسوب میشود و در ازای آن شما حقوق دریافت میکنید.
✳️ اما در برخی از دوره های دکتری ممکن است تصریح کنند که شما اجازه ی بیشتر از ۱۰ ساعت کار در هفته را نداشته باشید. به ویژه اگر حین تحصیل در کانادا باشید و فاندینگ داشته باشید.
مهاجرا به کانادا

موفقیت در مهاجرت به کانادا برای موفقیت در هر کاری در زندگی نیاز به یک سری قواعد و اصولی است که بیشتر افراد موفق از آن بهره می برند . در مهاجرت به کانادا نیز موفقیت دو نوع تعریف می شود یکی موفق شدن در خود پدیده مهاجرت و دیگر زندگی موفق در کاناداست که…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate »