دلایل ریجکت شدن ویزا

ریجکت ویزا

دلایل ریجکت شدن ویزا

دلایل ریجکت شدن ویزا

بعضی از دلایل ریجکت شدن ویزا ها ⁉

🔲در مواردی که ویزای فرد رد می شود :
🔶 به پررنگ ترین دلیلی که می توانیم اشاره کنیم مخصوصا برای ما ایرانیان، نداشتن دلیل محکم و قانونی برای برگشت خود از کشور مورد نظر است و این امر گرفتن ویزا را برای ما بسیارسخت می سازد ،اگر نتوانیم دقیقا با شواهد و مدارکی محکم ثابت کنیم که برنامه ی کوتاه یا بلند مدت ما در این کشور چیست، مطمئنا ویزای ما رد خواهد شد.

⁉چگونه می توانیم خود را برای مصاحبه در سفارت آماده کنیم؟

 👈آماده کردن مدارک به صورت کامل و درج شده در سایت سفارت ها، با دقت به سوالات مسئول بررسی پرونده تان گوش کنید و آنچه را که می خواهد پاسخ دهید یعنی وارد حاشیه نشوید و تحت هیچ شرایطی دروغ نگویید.
 🔸حتی اگر ‎مسئول بررسی پرونده تان از شما دو بار سوال خود را پرسید ونیاز به پاسخی قوی تر داشت باید بدون چون و چرا پاسخ دهید. ‎مسئول بررسی پرونده تان به طور رسمی سعی می کنند تصمیم خود را با توجه به قصد شما بگیرند و بعد از شنیدن تمامی برنامه های شما می توانند پاسخ آری یا خیر دهند.اگر‎مسئول بررسی پرونده تان پاسخی محکم از شما دریافت نکند ویزای شما رد خواهد شد.
🔸 باید آنها را بسیار منطقی درباره ی توسعه ی شغلی وبرنامه ی آینده ی خود بعد از اتمام دوره ی تحصیلی وبرگشت به کشور خود مطلع کنیم و توضیح دهیم که چرا گذراندن این دوره در این کشور برای ما با اهمیت است.
🔸 باید سعی کرد که بیشتر در مورد انتخاب دوره ی مورد نظر صحبت کنیم و نشان دهیم که دانش و اطلاعات بسیار کافی درباره ی نظام آموزشی کشور مورد نظر را داریم و روش های آموزش را در کشور مورد نظر می دانیم.
🔻نکته: به هیچ وجه در قبال سوالی که ‎مسئول بررسی پرونده تان می پرسد ،چرا کشور من را انتخاب کردید نباید گفت: همینطوری، دوستان من اونجا هستند، کشور شما رو دوست دارم، از فیلم های کشورتان خوشم می آید، از بستگانم آنجا هستند وهر دلیلی که اهمیت نداشته باشد
🔸 دوستان به یاد داشته باشید که ‎مسئول بررسی پرونده تان که در یک سفارت مشغول به کار است، روزانه بالاتر از ١٠٠ نفر مراجعه کننده دارد و زمان زیادی برای صحبت با شما ندارد ،شما باید سعی کنید که آنها را در بحث و گفتگوی بسیار کوتاه قانع کنید.

سایر مقالات مرتبط با دلایل ریچکت ویزا :

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.