مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

بورس تحصیلی دانشگاه هامبر

بورس تحصیلی دانشگاه هامبر تورنتو کانادا

کالج هامبر (Humber College)

بورس تحصیلی کانادا یکی از راههای ورود به کانادا برای دانشچویان است که با اگاهی کامل اگر انجام شود مهاجرت کانادا را امری دلپذیر و به یاد ماندی برای آنها خواهد کرد و  اگر این امر بدون دانستن شرایط دانشگاها انجام شود ممکن است تلخی مهاجرت برای همیشه در ذهن و روح دانشجو اثرات منفی بگذارد.

بورس تحصیلی دانشگاه هامبر

بورس تحصیلی دانشگاه هامبر تورنتو کانادا

کالج هامبر (Humber College) کانادا از بزرگترین و فراگیرترین کالج های کانادا است که پیشتاز در زمینه ی ارائه ی آموزش های عالی بیشتر در زمینه ی ارائه ی آموزش های کاربردی متمرکز بر حرفه  می باشد تا دانشجویان را برای بازار شغلی آینده شان آماده کند. کالج هامبر در سال ۱۹۶۷ در شهر تورنتو و استان انتاریو تاسیس شد. دارای سه پردیس North ، Lakeshore و Orangevillage می باشد. بیش از ۲۹,۰۰۰ دانشجوی تمام وقت دارد که ۳,۸۰۰ نفر از آنها دانشجوی بین المللی از ۱۰۰ کشور جهان هستند. این کالج بیش از ۱۸۰ دوره را در مقاطع لیسانس، دیپلم و یا فوق لیسانس ارائه می کند. و در حال حاضر بیش از ۲۳,۰۰۰ دانشجوی پاره وقت دارد که در حال تحصیل در برنامه های ESL، سرتیفیکیت های کوتاه مدت، آموزش های آنلاین و … هستند. این موسسه در سطح ملی و بین المللی نیز با بسیاری از موسسات همکاری دارد.  این کالج عضو پلی تکنیک کانادا نیز می باشد.

💠بورس تحصیلی دانشگاه هامبر تورنتو کانادا برای سال ۲۰۱۹-۲۰۱۸

💠بورس تحصیلی دانشگاه هامبر تورنتو کانادا – دانشگاه همابر تورنتو کانادا از اعطای تعدادی بورس تحصیلی کانادا برای علاقمندان به تحصیل رایگان در کانادا خبر داده است که به شرح ذیل است .
💠نام بورسیه : Humber International Entrance Scholarships
💠کشور ارایه دهنده : کانادا
💠دانشگاه محل تحصیل : دانشگاه هامبر تورنتو
💠مقطع تحصیلی: لیسانس
💠رشته های تحصیلی :
http://humber.ca/search/full-time.html
💠مهلت ثبت نام :
نوبت اول :  1397/02/29
نوبت دوم : ۱۳۹۷/۰۷/۰۶
💠ارزش بورس : ۵۰۰۰ دلار

 بورس تحصیلی دانشگاه هامبر ۲۰۱۸

🍀Scholarship value/duration:
Two full tuition scholarships and one $5,000 scholarship are available in September 2018 while one full tuition scholarship and one $5,000 scholarship are available in January 2019. The scholarships will be applied toward the successful students’ tuition fees.
The scholarships are renewable but the student must maintain a minimum average of 75% in order to be eligible for renewal.
🍀Eligibility:
Applications will be considered based on academics, community involvement, referee/reference letters and statement of interest.
🍀Application instructions:
You must first apply for admissions before you can apply for the scholarship. The scholarship application form will be included in your acceptance package. Deadline is 19 May 2018 for the September 2018 intake or 28 September 2018 for January 2019.
It is important to visit the official website (link found below) for detailed information on how to apply for this scholarship.

توجه کنید :

جهت استفاده از بورسیه تحصیلی کانادا متقاضیان عزیز باید این نکته را واقف باشند که بسیاری از دانشگاه های کانادا برنامه های فاند و کمکتحصیلی و بورس متنوعی برای دانشجویان خارجی دارند و شناخت این بورسیه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. Scholarships, grants, bursaries مدل های مختلف بورسیه تحصیل در کانادا.
[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
Share

مهاجرت به کانادا با سفیران سروش سعادت

موفقیت در مهاجرت به کانادا برای موفقیت در هر کاری در زندگی نیاز به یک سری قواعد و اصولی است که بیشتر افراد موفق از آن بهره می برند . در مهاجرت به کانادا نیز موفقیت دو نوع تعریف می شود یکی موفق شدن در خود پدیده مهاجرت و دیگر زندگی موفق در کاناداست که...

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.