مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

کلاهبرداری مهاجرتی

کلاهبرداری مهاجرتی

مهاجرت به کانادا قانونی

کلاهبرداری مهاجرتی

کلاهبرداری مهاجرتی

immigration fraud واژه ای است کلاهبرداری مهاجرتی را هم شامل می شود.
برای ورود و اخذ ویزا در هر کشوری قوانین مختلفی وجود دارد و این برای کشور کانادا هم صادق است .
کلاه برداری مهاجرتی با عناوین مختلفی انجام می شود
که بیشترش بر می گردد به عدم آگاهی لازم و کافی در راستای مهاجرت به کانادا.

مهاجرت به کانادا قانونی

هر قانونی که شما بخواهید از آن سواستفاده کنید با اگر شرایط ان قانون را نداشته باشید
و با پرونده سازی و … بخواهید به اداره مهاجرت کانادا بقیولانید که پرونده شما را تایید کنند
در صورت اشکار شدن دچار عواقب بسیار سنگینی خواهد بود
که شاید مجبور باشید برای همیشه قید مهاجرت به کانادا را بزنید.
البته باز هستند دوستانی که درگیر یک سری افراد سودجو می افتند
و با گرفتن وعده وعید های کاری و مالی ، سرمایه خود را در دست این افراد به باد می دهند که داستانش جداست و حکایتی دگر دارد .
در زیر یک نمونه سوال جواب در زمینه کلاهبرداری مهاجرتی اشاره می کنم :

  پروسه express entry

سوال: با سلام خدمت دوستان ببخشید سوالی راجع به پروسه express entry دارم اساسا قبل از داشتن pr نمی توان در کانادا مشغول شد یکی از دوستان من به یه موسسه مهاجرتی مراجعه کرده حدود 9 ماه پیش و حدود 100 میلیون ازش گرفتن تا براش کارفرما پیدا کنن گفتن ما از طریق job offer اقدام می کنیم سوالم این هست اصولا مگه همچین روش مهاجرتی وجود داره که اول متقاضی کارفرما پیدا کنه و بعد نوبت پروسه express entry بشه ضمن اینکه عکس و گذرنامه رو هم تحویل نداده آیا اساسا وقتی مدارک ناقص هست می شود کارفرمای کانادایی پیدا کرد که حاضر باشه شخصی را استخدام کنه
جواب:
 دوتا مطلب هست:
اولا جاب آفر يا پيشنهاد كار در پروسه ي مهاجرت تاثير بسزايي داره و داشتنش امتياز زيادي به متقاضي ميده چون نشون ميده فرد بيكار نميمونه و كسي كه از روز اول نيومده به كانادا كار داشته باشه خيلي زود و زياد موفق ميشه. بنده به شخصه فردي رو ديدم كه بخاطر تخصص خاصي كه در صنعت نفت و پتروشيمي داشت، تحصيلات داخلي و خارجي، و سابقه همكاري با شركتهاي خارجي در ايران، يك شركت نفتي كانادايي ازش دعوت بكار كرد (بدون درخواست خودش) و با هزينه ي خودشون فرد و خانوادش رو آوردن و اسكان دادن و براشون اقامت گرفتن.

کلاهبرداری مهاجرتی

دوما هيچ كارفرمايي در كانادا براي دادن جاب آفر واقعي پول نميگيره. جاب آفر يعني پيشنهاد كار، يعني اينكه شما بيا اينجا كار كن پول بگير، نه اينكه پول بده بيا كار كن. اين جاب آفرهايي كه وكلاي ايراني جور ميكنند معمولا از شركتهاي سوري و كم اهميت و در زمينه هاي الكي و خاص هست و حداقل شرايط رو داره كه فقط به شما اجازه بده به دروغ به افسر مهاجرت بقبولونيد كه كاري در كانادا در انتظار شماست (تازه اگر كل جريان كلاهبرداري نباشه). اين كار مثل يك سري موارد ديگه دروغ و كلاهبرداري مهاجرتي يا immigration fraud
هستش كه اعم از دادن اطلاعات دروغ براي امور مهاجرتي هست.
اين هم باز يكي از مواردي هست كه دلالهاي مهاجرتي ايراني با هزينه ي متقاضي (هزينه ي آبرو و اعتبار و حقوقي) اقدام به ريسك ميكنند و پولهاي هنگفتي به جيب ميزنند.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.