مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

بورسیه دانشگاه تورنتو کانادا برای سال ۲۰۱۸

بورسیه دانشگاه تورنتو کانادا برای سال ۲۰۱۸ اعلام شد از انجا که هزینه تحصیل در کانادا برای خیلی از مهاجران ایرانی بسیار گران تمام می شود استفاده از این بورسیه های تحصیلی فرصت مناسبی است که برای ادامه تحصیل در کانادا.

 

اعلام بورسیه دانشگاه تورنتو کانادا برای سال ۲۰۱۸

?تحصیل رایگان در کانادا یکی از بهترین کشورهای قاره آمریکا آرزوی اکثر دانشجویان است .دانشگاه تورنتوو کانادا از اعطای بیش از ۷۰۰ بورسیه تحصیلی برای دانش آموزان کانادایی و بین المللی که از دبیرستان فارغ شده اند خبر داد .
?مقطع: لیسانس
?موضوع بورسیه: رشته های فنی و مهندسی
?نام بورسیه :بورسیه تورنتو برای سال ۲۰۱۸
?دانشگاه محل تحصیل : دانشگاه تورنتو
?کشور محل تحصیل : کانادا
?ارزش بورسیه: بالاتر از ۷۵۰۰دلار
?کشورهای واجد شرایط :همه کشورها
?تعداد بورسیه:۷۰۰
?افراد قابل صلاحیت برای بورسیه :
دانش اموزان دبیرستانی کانادایی و بین المللی(همه کشورها )
متقاضیانی که درحال تحصیل دبیرستان هستند صلاحیت این بورسیه را دارند.
?سطح زبان لازم: متقاضیانی که زبان اصلیشان انگلیسی نیست بایستی ثابت کنند که توانایی بالایی در زبان انگلیسی دارند یا اینکه ۴سال به صورت تمام وقت در یکی از مدرسه هایی که زبان ان انگلیسی است تحصیل کرده باشند.

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

برای مهاجرت به کانادا راه های زیادی وجود دارد ولی مهاجرت از راه تحصیل همیشه به عنوان بهترین راه برای مهاجرت توصیه می شود .

چون در مقایسه با دیگر راه های مهاجرتی با هزینه کمتر می توانید اقدام کنید و اقامت متقاضی تا پایان تحصیل در کشور مورد نظر مقدور خواهد بود. برای متقاضیان ادامه تحصیل در سایر کشورها قطعاً اعتبار و رتبه دانشگاه انتخابی و همچنین امکانات موجود در کشور مورد اقدام بسیار مهم می باشد از همین بابت ادامه تحصیل در کشور کاناداجزو انتخاب های اصلی متقاضیان می باشد.

شما می توانید جهت دریافت اطلاع از شرایط تحصیلی و اعتبار دانشگاه های سراسر دنیا با مشاورین مهاجرت کانادا با ما تماس بگیرید و بهترین گزینه را جهت ادامه تحصیل انتخاب کنید.

 

سایر مقالات و اخبار مرتبط با بورسیه تحصیلی کانادا ۲۰۱۸ :

بورسیه تحصیلی محبوب در کانادا

بورسیه دانشگاه ویکتوریا

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
Share

مهاجرت به کانادا با سفیران سروش سعادت

موفقیت در مهاجرت به کانادا برای موفقیت در هر کاری در زندگی نیاز به یک سری قواعد و اصولی است که بیشتر افراد موفق از آن بهره می برند . در مهاجرت به کانادا نیز موفقیت دو نوع تعریف می شود یکی موفق شدن در خود پدیده مهاجرت و دیگر زندگی موفق در کاناداست که...

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.