مهاجرت و اقامت کانادا با سفیران سروش سعادت
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است.

بورسیه دانشگاه تورنتو کانادا برای سال 2018

بورسیه دانشگاه تورنتو کانادا برای سال 2018 اعلام شد از انجا که هزینه تحصیل در کانادا برای خیلی از مهاجران ایرانی بسیار گران تمام می شود استفاده از این بورسیه های تحصیلی فرصت مناسبی است که برای ادامه تحصیل در کانادا.

 

اعلام بورسیه دانشگاه تورنتو کانادا برای سال 2018

?تحصیل رایگان در کانادا یکی از بهترین کشورهای قاره آمریکا آرزوی اکثر دانشجویان است .دانشگاه تورنتوو کانادا از اعطای بیش از 700 بورسیه تحصیلی برای دانش آموزان کانادایی و بین المللی که از دبیرستان فارغ شده اند خبر داد .
?مقطع: لیسانس
?موضوع بورسیه: رشته های فنی و مهندسی
?نام بورسیه :بورسیه تورنتو برای سال 2018
?دانشگاه محل تحصیل : دانشگاه تورنتو
?کشور محل تحصیل : کانادا
?ارزش بورسیه: بالاتر از 7500دلار
?کشورهای واجد شرایط :همه کشورها
?تعداد بورسیه:700
?افراد قابل صلاحیت برای بورسیه :
دانش اموزان دبیرستانی کانادایی و بین المللی(همه کشورها )
متقاضیانی که درحال تحصیل دبیرستان هستند صلاحیت این بورسیه را دارند.
?سطح زبان لازم: متقاضیانی که زبان اصلیشان انگلیسی نیست بایستی ثابت کنند که توانایی بالایی در زبان انگلیسی دارند یا اینکه 4سال به صورت تمام وقت در یکی از مدرسه هایی که زبان ان انگلیسی است تحصیل کرده باشند.

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

برای مهاجرت به کانادا راه های زیادی وجود دارد ولی مهاجرت از راه تحصیل همیشه به عنوان بهترین راه برای مهاجرت توصیه می شود .

چون در مقایسه با دیگر راه های مهاجرتی با هزینه کمتر می توانید اقدام کنید و اقامت متقاضی تا پایان تحصیل در کشور مورد نظر مقدور خواهد بود. برای متقاضیان ادامه تحصیل در سایر کشورها قطعاً اعتبار و رتبه دانشگاه انتخابی و همچنین امکانات موجود در کشور مورد اقدام بسیار مهم می باشد از همین بابت ادامه تحصیل در کشور کاناداجزو انتخاب های اصلی متقاضیان می باشد.

شما می توانید جهت دریافت اطلاع از شرایط تحصیلی و اعتبار دانشگاه های سراسر دنیا با مشاورین مهاجرت کانادا با ما تماس بگیرید و بهترین گزینه را جهت ادامه تحصیل انتخاب کنید.

 

سایر مقالات و اخبار مرتبط با بورسیه تحصیلی کانادا 2018 :

بورسیه تحصیلی محبوب در کانادا

بورسیه دانشگاه ویکتوریا

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.